Xfire Polish Support - Xfire.net.pl Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
linux
c0m4r 
~znawca forum

Wysłany: 2006-10-08, 17:46   

nicram44, ja chyba przy najbliższej aktualizacji będę próbował walczyć z linuxem :>
kiedyś trzeba ;)

nicram44 
~zakorzeniony
facet z PMSem ;)

Wysłany: 2006-10-08, 18:01   

c0m4r napisał/a:
będę próbował walczyć z linuxem :>
kiedyś trzeba ;)

bzyczq w takim razie polecam KATE OS jest w polskiej wersji językowej i ma zainstalowane KADU czyli Linuxowe GG....
można sobie ściągnąć tego linuxa za darmoszkę lub dać darowiznę w wysokości 30 zeta i dostać od razu na płytce ;-)

dla osób niewtajemniczonych: ściągamy ze stronki plik skompresowany i wypalamy sobie na płytce (zwykły CD-R styka) np. Alcoholem 120% w standarcie ISO i mamy płytkę bootowalną

Fortun 
~ten który wie...

Wysłany: 2006-10-08, 18:15   

A jeśli komuś nie chce się ściągać to może kupić nanowszego ENTER'a . Niestety Kate OS jest tylko w wersji DVD. I od razu mówię, że to nie jest reklama czasopisma ENTER a tylko porada.

Pozdro for All

Sheldar 
~rozkręca się
ET Medic

Wysłany: 2006-10-08, 19:14   

Ja bym juz dawno na linuxie siedzial gdyby nie to ze mam akurat taka karte sieciowa co pod linuxem trudno jest skonfigurowac i neta nie ma :-/

Mistrzowie ET i Blizzarda łączcie się!

Fortun 
~ten który wie...

Wysłany: 2006-10-08, 19:19   

A ja na Lunux'ie nie siedze tylko dlatego, że nie działają tam gry (przynajmniej większość). A jako, że ja lubię grać w te "wymysły sztana" jak to niektórzy rodzice (na szczęście nie moi) zwą gry, więc się nie przesiądę. Jak podrosnę to może wyrosnę (chociaż wątpie ;-) ). Z gier oczywiście.

Pozdro for All

c0m4r 
~znawca forum

Wysłany: 2006-10-08, 19:22   

podzieliłem temat,

nicram44, pierwszy raz słyszę o KATE OS,
do czego to podobne z innych dystrybucji linuxa?

nicram44 
~zakorzeniony
facet z PMSem ;)

Wysłany: 2006-10-08, 23:19   

c0m4r napisał/a:
pierwszy raz słyszę o KATE OS,
do czego to podobne z innych dystrybucji linuxa?

bzyczq przyznaję bez bicia... zastrzeliłeś mnie tym pytaniem.... nie mam pojęcia...

szukałem pewnego pięknego dnia, jak mnie windows ostro wqr...., alternatywy i po prostu trafiłem na tę wersję Linuxa i mnie urzekła tym, że jest po polsku, bo moja znajomość angielskiego ogranicza się do tego, że wiem w co kliknąć żeby grać ;-)

P.S. bzyczq w moim poście masz link do tego linuxa i możesz sam sprawdzić co o nim twórcy piszą :-)

c0m4r 
~znawca forum

Wysłany: 2006-10-08, 23:25   

nicram44 napisał/a:
zastrzeliłeś mnie tym pytaniem.... nie mam pojęcia...

o-O
nicram44 napisał/a:
P.S. bzyczq w moim poście masz link do tego linuxa i możesz sam sprawdzić co o nim twórcy piszą :-)
'
twórcy zawsze piszą wiele superlatyw o swojej dystrybucji micusiu :*

nicram44 
~zakorzeniony
facet z PMSem ;)

Wysłany: 2006-10-08, 23:35   

c0m4r napisał/a:

twórcy zawsze piszą wiele superlatyw o swojej dystrybucji micusiu :*

wiesz bzyq w przypadku freeware nie ma potrzeby pisania superlatyw bo poza ewentualną popularnością nic to nie da , co innego kiedy mówimy o płatnych produkcjach takich jak gry, tu pisanie w superlatywach sie opłaca bo producenci zarobią kaskę na produkcję następnej gry no chyba, że mówimy o naszym polskim producencie gier , który zwie sie Techland tej firmie już nic nie pomoże, żadne superlatywy...
wiesz bzyq Techland uważa, że to singiel jest najważniejszy a tryb multi jest tylko dodatkiem... n/c (bo już sie tego nakomentowałem i nie tylko ja a firma i tak ma to w pupalku)

c0m4r napisał/a:
micusiu
- o qwa, skąd żeś to wytrzasnął :shock: :lol:

c0m4r 
~znawca forum

Wysłany: 2006-10-08, 23:56   

nicram44, ja wiem, że na każdej stronie dystrybucji można przeczytać o tym, czym charakteryzuje się dana dystrybucja, mi jednak potrzeba opinii użytkownika ;)

nicram44 napisał/a:
o qwa, skąd żeś to wytrzasnął :shock: :lol:

a qwa jak tak jakoś :D

nicram44 
~zakorzeniony
facet z PMSem ;)

Wysłany: 2006-10-09, 03:53   

bzyq nie wiem jak insze linuxy ale tego możesz uruchomić sobie ot tak bez instalowania na kompie i przekonać się samemu czy Ci odpowiada, póki co nie doszedłem do tego jak zainstalowac tegoż linuxa na istniejącej partycji pewnie dlatego, że ślepy jestem albo dlatego, że mogłem mieć jakieś zaciemnienie umysłu w czasie prób... na szczęście ja mam świetnego dostawcę netu, "Aster" i nie mam problemów z konfiguracją połączenia z netem....

off-top: upsss zasiedziałem się, spadam do roboty

Sheldar 
~rozkręca się
ET Medic

Wysłany: 2006-10-09, 07:01   

Dorzuce swoje 3grosze ... swietnego klienta Ubuntu mozesz zamówić sobie na necie totalnie za DARMO.. Wybierasz tylko ile płyt i jechane ;-) ... Mi je przysłali z czegoś na B (Belgia?)
Niestety nie pamietam stronki, ale już się biorę za szukanie :mrgreen:

Mistrzowie ET i Blizzarda łączcie się!

EVEL MARADON 
~coś tam napisze
cOlA rUllleZZZ

Wysłany: 2006-10-09, 07:09   

Najlepiej jednak uzyc Mandrive 2007 ktory wyjdzie niebawem..programy/gry z Windowsa na nim podobno chodza :-)

Cytat:
nicram44, ja chyba przy najbliższej aktualizacji będę próbował walczyć z linuxem :>
kiedyś trzeba ;)

mowisz na innych a sam popatrz co wynika z tak rozpoczetego tematu :?: NIC :shock:
a po za tym Panie moderatorze bledy bledy i jeszcze raz bledy - nazwy systemow operacyjnych piszemy z wielkiej litery np. Linux Windows Dos

Fortun 
~ten który wie...

Wysłany: 2006-10-09, 16:20   

Cytat:
Teraz możesz:

* Oglądać swoje ulubione filmy legalnie dzięki LinDVD - pierwszy, w pełni zintegrowany odtwarzacz DVD zaprojektowany dla Linuksa;
* Grać w gry wideo dzięki TransGaming's Cedega (cena detaliczna: 79 PLN) - zaprojektowanemu specjalnie, aby uruchamiać pod Linuksem gry napisane dla Microsoft Windows®;
* Odkryć czym jest FlatOut™ (cena detaliczna: 140 PLN) - sławna gra wyścigowa;
* Instalować aplikacje dedykowane dla systemu Windows® dzięki programowi CrossOver Office (cena detaliczna: 169,95 PLN) - zaprojektowanemu specjalnie, aby uruchamiać takie aplikacje jak Microsoft Office 2000, XP, 2003 ® i wiele innych;
* Korzystać z 6-miesięcznej ochrony anty-wirusowej zapewnianej przez Kaspersky (cena detaliczna: ok. 170 PLN);
* Korzystać z BitDefender'a (cena detaliczna: ok 170 PLN) aby zabezpieczyć i zarządzać tym, co jest dla ciebie najcenniejsze: informacjami;
* Uruchomić i zarządzać każdą wirtualną maszyną z VMware Player - jest to zintegrowane narzędzie do wirtualizacji systemów operacyjnych.

Tak wyczytałem z tej strony internetowej . Jak widać za prawie wszystko trzeba będzie zapłacić. A szkoda.

Pozdro for All

c0m4r 
~znawca forum

Wysłany: 2006-10-09, 17:02   

linux open source - wszystko fajnie, tylko, że kosztem tego, że linux nie zastąpi w wielu rzeczach windowsa ludzie na nas zarabiają :C

Odpowiedz do tematu