Xfire Polish Support - Xfire.net.pl Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Najgorszy windows jakiego używaliście
Fortun 
~ten który wie...

Wysłany: 2006-11-18, 17:28   

Przecież pierwsze windows'y były oparte na DOS'ie tylko chodziło głównie o to, że zapewniały wielozadaniowość

c0m4r 
~znawca forum

Wysłany: 2006-11-19, 04:23   

DOS to kiedyś było COŚ!
Zresztą dzięki niemu łatwiej jest obsługiwać chociażby linię komend w windowsie czy konkurencyjny (alternatywny) system operacyjny jakim jest liinux.

Unidentified 
Jestem Wredny

Wysłany: 2006-12-20, 18:32   

moim zdaniem najgorszy był Windows NT 3.1 ;) Fatalny wygląd, odpalenie gier i programów graniczyło z cudem, czeste zawiasy i wszystko co najgorsze.
Nie wiem co wy macie np do win 95 , to chyba był najlepszy i najbardziej stabilny windows jaki kiedykolwiek powstał, jedyną jego wadą było ciężko dostępne sterowniki i przez to z niego nie korzystam. Co do milenium to też nie był najlepszy system jednak chyba lepiej się spisywał niż ww NT. Jeszcze niewypałem była pierwsza wersja 98.
Co do poprzednich postów to DOS nie jest windowsem, a to że jego producentem był M$ to nie oznacza że jest to taka sama technologia ;) Jak sama nazwa wskazuje windows opiera się na okienkach. Oczywiście w kazdą wersje windy jest wbudowany DOS, jednak jest to całkiem odrębny system. Co do win 3.11 to testowałem kilka razy i nie mam zadnych uwag do niego, sporo błędów i czesto sie wieszał jednak na czasy w których on powstał był cudem techniki i oprogramowaniem które znacznie ułatwiło obsługe komputera.

Teamker 
~znawca forum
Inactive

Wysłany: 2006-12-22, 09:34   

Najgorszy to 2000 według mnie i nie wiem czemu Me się czepiacie, miałem go bardzo długo i wszystko było fajnie

Fortun 
~ten który wie...

Wysłany: 2006-12-22, 15:09   

A u mnie ME bardzo źle chodził. Po 15 minutach od uruchomienia pojawił się blue screen :P A 2000 ma mój tata na laptopie i bardzo sobie chwali :)

maksio 
~rozbudzony
StaLker... xD

Ostrzeżeń:
 5/4/4
Wysłany: 2007-06-09, 21:34   

ME i 2000...

Krótko, zwięźle i na temat.

DjPeja 
~rozkręca się
Przemyskie Bractwo

Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2007-08-24, 21:24   

a mam pytanko?

dlaczego Me jest taki zły?

takie pytanie z ciekawości...

Magnum 
~coś tam napisze

Wysłany: 2007-08-24, 22:54   

Dla mnie NT 4.0.. hehehe.... mniej wiecej 20 minut na odpalenie sie systemu i logowanie...
Przesiadka na 2000 była cudem.. super system.

Fortun 
~ten który wie...

Wysłany: 2007-08-27, 09:49   

Fortun napisał/a:
A u mnie ME bardzo źle chodził. Po 15 minutach od uruchomienia pojawił się blue screen

Tyle ci nie wystarczy ?? Przecież napisałem dlaczego moim zdaniem ME to najgorszy system jaki microsoft wyprodukował.

Lhikan 
~bywalec

Wysłany: 2007-08-27, 10:09   

mi się też nie podoba Me, na infie go mam. Sprawdzałem Mendżera Sprzętu i komp nie aż taki zły. 256 Mb. Jak na infę. Ale wszystko się tnie przez wkurzający system. Wszystko.

a w domu u mnie wszyscy mają xP :P
nie mam się czego doczepić. Ale poproszę o Vistę, jak dostanę nowy komp. Pewnie wtedy wielu gier nie odpalę. Ale trudno ;)

Fortun 
~ten który wie...

Wysłany: 2007-08-28, 21:56   

Heh. Moja mama sobie ostatnio kupiła laptopa, dostała w zestawie Windows Vista Home Basic. Niestety bez Aero (a komp by raczej pociągnął), ale system i tak mi się spodobał. Aczkolwiek nie wiem jak na nim gry chodzą (i póki co się nie dowiem :P ). Chociaż szczerze mówiąc, gdybym miał taką możliwość to bym go sobie na kompie zainstalował.

DjPeja 
~rozkręca się
Przemyskie Bractwo

Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2007-09-05, 14:59   

Fortun napisał/a:
Heh. Moja mama sobie ostatnio kupiła laptopa, dostała w zestawie Windows Vista Home Basic. Niestety bez Aero (a komp by raczej pociągnął), ale system i tak mi się spodobał. Aczkolwiek nie wiem jak na nim gry chodzą (i póki co się nie dowiem :P ). Chociaż szczerze mówiąc, gdybym miał taką możliwość to bym go sobie na kompie zainstalował.

na prawdziwe gry Vista wymaga 1Gb RAM a na 512 możesz sobie w Sapera lub w Pasjansa pograć :p

a Home Basic SHIT! naj jest ultimate i Home Premium :p

Fortun 
~ten który wie...

Wysłany: 2007-09-06, 17:10   

DjPeja napisał/a:
na prawdziwe gry Vista wymaga 1Gb RAM a na 512 możesz sobie w Sapera lub w Pasjansa pograć :p

1GB ?? Na prawdziwe gry ?? To ty chyba naprawdę pasjansa miałeś na myśli. Mama ma w laptopie akurat 1GB i karte Radeon X200 (zintegrowana oczywiście, a jaka by inna). Chłopcze, żeby sobie pograć w prawdziwe gry na Viscie i to już komfortowo, to trzeba mieć przynajmniej 2GB i Intel Core 2 Duo i jeszcze najlepiej kartę graficzną nVidia z serii 8 albo Radeon z serii bodaj 2 (no chodzi mi o np. 2900XT). A mama ma home Basic, gdyż taki był dodany do laptopa. I jeszcze jeden jest plus zakupu laptopa, mianowicie rodzice kupili przy okazji Offica 2007 za 200 złotych. No wiecie, wersja dla nauczycieli i studentów, bądź podobnie.

Unidentified 
Jestem Wredny

Wysłany: 2007-09-06, 21:16   

Fortun napisał/a:
I jeszcze jeden jest plus zakupu laptopa, mianowicie rodzice kupili przy okazji Offica 2007 za 200 złotych

:P Zapewne wersja promocyjna z licencją na 3 kompy ? Nie trzeba kupować laptopa żeby mieć office 2007 za 200 zł ;) Na dodatek wersja box.
http://karen.pl/go/_info/?user_id=4845&lang=pl
http://bitcomputer.pl/product.php?id=6714

Fortun napisał/a:
Chłopcze, żeby sobie pograć w prawdziwe gry na Viscie i to już komfortowo, to trzeba mieć przynajmniej 2GB i Intel Core 2 Duo i jeszcze najlepiej kartę graficzną nVidia z serii 8 albo Radeon z serii bodaj 2 (no chodzi mi o np. 2900XT).

Zeby sobie pograć to najlepiej nie instalować visty...

PyToN 
Spam BOT

Wysłany: 2007-09-06, 22:38   

Renger napisał/a:
Zeby sobie pograć to najlepiej nie instalować visty...

Z vistą sa tylko problemy .... co z tego że ładnie wygląda, jak połowa wszystkiego (gry, programy, sterowniki itp.) nie śmiga?
Lepiej jakiś pakiet "podobny do visty" zainstalować, ofc jeśli jest sporo RAMu w puszce.

Najpierw KLIKNIJ <= , potem pytaj !!!

Odpowiedz do tematu