Xfire Polish Support - Xfire.net.pl Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Vista - mit jednak prawdą?
c0m4r 
~znawca forum

Wysłany: 2006-11-19, 04:28   

Erniec napisał/a:
Vista Kolejnym niewypałem???!!!!!!!!!!!,oby Tak

co Ty gadasz, ja z niecierpliwością czekam na vistę,
jednak chciałbym żeby ten system jakoś wyglądał, był użyteczny i funkcjonalny,
a nie dziurawy i zbugowany jak poprzednie.

Fortun 
~ten który wie...

Wysłany: 2006-11-19, 12:27   

Ja cieszę się na Vistę z (przynajmniej) jednego powodu. Jeśli trzeba będzie używać Visty bo coś tam, to może rodzice dokupią tak z 1GB ramu i się będzie śmigało :mrgreen:

szymonniedzwied 
~rozkręca się

Wysłany: 2006-12-18, 23:03   

Vista to kit zmienię się na linuxa gdybym był w tym microsoftcie to bym wszystkim powyżynał gardła

Unidentified 
Jestem Wredny

Wysłany: 2006-12-19, 21:48   

szymonniedzwied napisał/a:
Vista to kit zmienię się na linuxa

Może i kit ale na pewno na nim pograsz w więcej gier niż na lynksie ;) A tak pozatym to sobie zmieniaj i zobaczymy jak sobie poradzisz z instalacją oprogramowania i sterowników :)

szymonniedzwied napisał/a:
gdybym był w tym microsoftcie to bym wszystkim powyżynał gardła

Jakbyś znał historie M$, i wiedział jak dzięki Billowi rozwinęła się technologia komputeryzacji to na pewno byś tak nie mówił. Teraz każdy może sobie pozwolić na komputer klasy PC i łatwe w obsłudze systemy operacyjne i oprogramowanie. Nowe technologie rozwijają się w błyskawicznym tępie, wątpię żeby to teraz tak wyglądało gdyby nie on. następnym razem zanim napiszesz bezsensowny post to się zastanów a nie nabijaj bo mnie takie coś denerwuje. Na form robie się burdel i nic nie mozna znaleźć. :!:

Jeżeli ktoś uważa że linuks jest bardziej bezpieczny i mniej dziurawy to się grubo myli, co prawda nie aż tak znacznie jak windows ale swoje błędy posiada. Linuks przecież ma wolne kody źródłowe i kazdy ma do niego wgląd, a to że istnieje tak mało dziur w nim jest równoznaczne z popularnością. Kazdy program który jest popularny jest dziurawy i niebezpieczny, przykładem jest np komunikator GG i inne skrypty, programy itp Po prostu tego się nie zmieni, jezeli spora częśc ludzi przerzuci się na linuksy to będzie wyglądał taj jak teraz Windows. A tak poza tym to osoby które wiecznie krytykują M$ i windowasa a chwalą lynksa w ogóle nie miała nigdy styczności z tym systemem ;) Po prostu słyszą u innych taką krytyke i później sami powtarzają.

Co do Visty to ja zanim sobie zakupię to trochu poczekam, z poczatku jeszcze ten system nie będzie stabilny bo beta-testerzy wszystkiego od razu nie wykryja. Na pewno po jakimś czasie wejdzie SP1 wiec wole poczekac jak system będzie go już posiadał. Wirusow i luk to jest ich już sporo wykrytych, wiec nei warto się tak spieszyc z jego instalacją. Co do tego że gry będą dziwnie chodziły to nic nowego. Chyba każdy zna to przeście z 98 lub Me na XP. Wtedy dosyc spora cześc gier przestała działac z powodu braku odpowiednich funkcji dosa lub braku zgodności. A to że gry przestaną działac to nie tak do konca wiąże się tylko z samym systemem. Odpowiedzialny za to jest tez sam procesor. Jak pewnie niektórzy zauważyli niekóre stare gry nie chcą chodzić na zbyt szybkich prockach (przy wczytywaniu wywala errory lub w ogóle sie nie wczyta). oczywiście jest na to sposób jednak spowolni to trochu jego pracę, ale wystarczy pogrzebać w biosie ;) Po prosty procek wczytuje za szybko dane które powinny być wykonywane powoli przez co gra wczytuje sie wolniej lub w ogóle.

Ostatnio zmieniony przez Unidentified 2006-12-19, 23:18, w całości zmieniany 1 raz  

Fortun 
~ten który wie...

Wysłany: 2006-12-20, 17:04   

Renger czy ty masz macka?? Tak przynajmniej wynika z postu ( takie ikonki na równi z GG email i takich innych). Ale wróćmy do tematu.

Renger napisał/a:
Co do Visty to ja zanim sobie zakupię to trochu poczekam, z poczatku jeszcze ten system nie będzie stabilny bo beta-testerzy wszystkiego od razu nie wykryja. Na pewno po jakimś czasie wejdzie SP1 wiec wole poczekac jak system będzie go już posiadał

Tu się z tobą zgodzę. bo to różnie bywa na początku.Ale najbardziej wkurzające w viscie jest to...że nie pójdzie na moim kompie. A co gorsza komp kupiony został dopiero rok temu (piszę dopiero, bo niestety nie mam kasy i rodzice wymieniają kompa co 5 lat. Bywa :cry: ) Więc na razie zostanę na XP. Uważam zresztą, że to bardzo poczciwy system :D

Odpowiedz do tematu