Xfire Polish Support - Xfire.net.pl Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
i'Phone
Fortun 
~ten który wie...

Wysłany: 2008-10-28, 18:42   i'Phone

No właśnie. Tytułem wstępu: Co tak właściwie myślicie o i'Phonie. Pytam o niego, gdyż narobił wokósiebie dużo szumu medialnego więc chyba warto. Zawsze rozmowa może zejść na inne telefoy :P

A więc. Osobiście mam tę przyjemność korzystania z niego na codzien (posiada go głowa rodziny :P ). Szczerze mówiąc, dla mnie ten telefon jest pełen sprzeczności. Niby jest to telefon, a nie posiada podstawowych funkcji (np. MMS), a jednak to również dużo więcej niż telefon (dotykowy ekran, internet etc.) Jestem zdania, że gdybym nie miał w domu wi-fi ten telefon byłby niczym. No niby jest 3G, ale rachunki wyszły dość spore. Większość aplikacji "lubi" łączyć się z internetem, więc jednak zawsze lepiej w pobliżu mieć dostęp, chociażby do hot-spota. Ogółem (nie wiem dlaczego, ale jakoś nie mogę sklecić ładnego, składnego zdania), jest to telefon, który się albo kocha, albo nienawidzi. Mi ,jako, że bardzo lubię produkty apple, ten telefon się podoba, ale jak jest z wami ?? Ma on jakichś konkurentów, czy może został już pokonany przez np. Samsunga Omnię ??

Piszcie, piszcie, piszcie, żeby był jakiś ruch na forum :mrgreen:

ZeFFir 
Crazzyyy !?

Wysłany: 2008-10-31, 14:39   

bylem rok temu w stanach kupilem sobie ipod'a. powiem tyle straszna chala, zeby zgrac mp3/mp4 musialem wywalic cala dotychczasowa liste i w grac ja na nowo, nie poreczny, do dupy obsluga. tak czy inaczej sprzedalem go drozej na allegro :P
z tego co wyczytalem to iphone jest robiony na podstawie ipodow, a drugi raz tego samego bledu nie popelnie ;> nie mialem (nie)przyjemnosci go sprawdzic, moze sie myle ale szczerze odradzam jakichkolwiek konszachtow z apple :P
a obecnie mam se k700i i jestem zadowolony, poki co do szczescia nic innego mi nie potrzeba

Pomogłem? Nie dziękuj, kliknij ;)

Zanim wyślesz propozycje o dodaniu mnie na liste przyjaciół uzasadnij swój problem/zagadnienie,
nie mam zamiaru trzymać ludzi którzy chcą mieć zapełnioną listę, żeby podnieść swojego ego "ouaaaaa ilu ja mam przyjaciół!!!".

Fortun 
~ten który wie...

Wysłany: 2008-10-31, 16:41   

Z tym zgrywaniem, to z czego mi wiadomo, jest opcja ręcznego przenoszenia muzyki przez i'tunes. Więc teraz takiego problemu nie ma :P

NeedHeal 
~rozbudzony

Wysłany: 2009-04-30, 17:12   

Szajs tandeta go*** itp nie doradzam kupywac ja kupile i zrabala sie klawiatura po 2 dniach :x :x :x

Fortun 
~ten który wie...

Wysłany: 2009-05-03, 18:21   

Klawiatura ??

Chyba mówimy o różnych telefonach

PS. Odgrzewanie kotleta ale temat w sumie dalej "na topie"

Voltage 
~rozbudzony
Almost Divine

Wysłany: 2009-09-02, 16:48   

Według mnie telefon ten jest bardzo dobry

może sobie niedługo taki kupie ;)

iwonamilak 
~rozbudzony

Wysłany: 2015-11-09, 09:20   

U nas nie są popularne aż tak produkty tej marki i są bardzo drogie, jednak ja polecam samsungi

Odpowiedz do tematu