Xfire Polish Support - Xfire.net.pl Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Kilka słów o sobie...
Sheldar 
~rozkręca się
ET Medic

Wysłany: 2006-10-09, 17:59   Kilka słów o sobie...

Zakładam ten temat aby nie robic wiele podmiejszych... Zadanie jest proste, należy się opisac ;]... Zaczne od siebie, a więc tak:
Mieszkam w Rybniku jest to dosc duze miasto we województwie Śląskim obok Katowic... Interesuje sie programowaniem (zwłaszcza C++, Delphi, Pascal, HTML) oraz najważniejsze grami ;-) ... Teraz słucham tylko soundtracków ze świetnych gier (Warcraft II, Starcraft :mrgreen: ) ... Nauka idzie mi dość dobrze bez żadnych problemów... Jestem bardzo, ale to bardzo dużym fanem Stratgii, RPG oraz MMORPG z kilkoma FPS .. To by było tyle.. jakby co to walcie śmiało 8-)

Mistrzowie ET i Blizzarda łączcie się!

nicram44 
~zakorzeniony
facet z PMSem ;)

Wysłany: 2006-10-09, 19:00   

Mam 28 lat , od urodzenia mieszkam w Wawie.
Jestem ciężkostrawny, upierdliwy, czepliwy, bardzo trudny do lubienia i niewiele łatwiejszy do tolerowania, mam bardzo krótki lont i potrafi mnie wybuchnąc tak, że o włos mijają mnie bany na IP :) a poza tym, jak powiedziała o mnie kiedyś koleżanka, "jesteś jedynym znanym mi facetem, który ma PMS" ( po polsku "ZNP"). Ogólnie nie nadaję sie do dłuższego współżycia (nie o sexie mowa) w wiekszym gronie, bo co myślę to mówię i nie obchodzi mnie, co ktoś o mnie myśli i czy to co myślę kogoś zrani. Jestem szczery do bólu ale staram się powstrzymywać od rzucania mięchem. A tak poza tym wszystkim to jestem spokojny. I co najważniejsze nie daję sobą kierować do tego stopnia, że wolę zrezygnować ze wszystkiego byleby tylko pozostać sobą.

Ostatnio zmieniony przez PyToN 2006-10-09, 19:30, w całości zmieniany 2 razy  

Fortun 
~ten który wie...

Wysłany: 2006-10-09, 19:20   

No to teraz ja, a co mi tam :mrgreen:

Mieszkam w Jędrzejowie w małym mieście w województwie Świętokszyskim. Lubię informatykę (kiedyś trochę się bawiłem w C++ ale na razie dałem sobie spokój) no i gierki oczywiście. Jestem fanem gier RPG ostatnio zręcznościówek (Prince of Persia) no i gier sportowych. Sportowiec ze mnie żaden, ale za to z nauką nigdy nie miałem problemów [ostatnią klasę skończyłem z paskiem (nie na tyłku) i średnią 5,4 ]. To chyba tyle o sobie. O i jeszcze jedno. Apropo informatyki. Prowadzę własną stronę (cienka, bo cienka ale jest. To tyle.

Pozdro for all

Erniec 
~czipsy przyszły

Wysłany: 2006-10-13, 10:50   

No to moja Kolej

Mieszkam w Olsztynie (wojewodztwo Warminsko-Mazurskie)interesuje mnie głównie informatyka ta ogólna jak ze strony grafiki czy tworzenia gier,lubie tez robic www w php czy html,jestem dosc zyczliwa osoba ktora daje sie lubic,aczkolwiek czasami odbija mi palma,ale to tylko czasami,mam 15 lat.Jestem fanem seri Warcarft lubie RPG typu Diablo 2,MMORPG takie jak Ragnarok czy R.O.S.E online,ale fps tez nie pogardze takie jak ET,ze strzelanin lubie wojenne takie jak CoD czy MoH:AA.

c0m4r 
~znawca forum

Wysłany: 2006-10-13, 11:33   

Mam na imię Andrzej, mieszkam na stałe w Kędzierzynie-Koźlu (Opolskie) gdzie uczę się w Technikum Elektronicznym. Mam 17 lat, ciepły przytulny pokoik w domu rodziców i kochającą dziewczynę. Na co dzień oprócz nauki zajmuję się prowadzeniem strony oraz kilku for (w tym niniejsze), dużo czasu spędzam przed komputerem, ponieważ zawsze mam zajęcie i to najbardziej lubię robić. Jestem niespełnionym informatykiem, ponieważ ze względu na wadę wzroku (noszę okulary praktycznie od zawsze) nie zostałem na ten kierunek w technikum dopuszczony. Oprócz tego lubię posłuchać dobrej muzyki, jazdę na rowerze, pływanie oraz dalekie wypady gdzieś w Polskę (kiedyś z rodzinką, ale teraz wyrosłem z tego, czekam aż mi dojdzie kilka lat i zabieram swoją dziewczynę na taki wypad ;) ). Jaki jestem? Spokojny bo lubię się wyciszyć, siąść gdzieś z boku i pokochać święty spokój samotności ;) Z drugiej strony nerwowy, bo bardzo łatwo się denerwuje, nawet nie w sensie, że dostaje napadu złości, czasem to takie denerwowanie się przed czymś. Dosłodzę sobie, ale uważam się za osobę inteligentną, bardzo irytuje mnie prostota myślenia czy wypowiedzi i u wielu moich rówieśników, a wady, jestem do bólu szczery, wolę powiedzieć coś prosto z mostu niż na okrętkę.

I jeszcze jedno, jak już się rozpiszę (na klawiaturze, bądź na kartce, gdy coś wiem na dany temat (np. sprawdzian w szkole)) to mogę tak piiisać i piisać ; p

podsumowując... no owad jestem no : P

p.s. zapomniałbym, mam słabość do pewnej Myszki ;*

Turing 
~czipsy przyszły

Wysłany: 2006-12-10, 11:09   

Nazywam się Artur, mieszkam w Komorowie, koło Warszawy. Mam 15 lat, własny pokój i dobrego, własnego kompa, czego tu więcej chcieć :mrgreen: Interesuję się głównie nowinkami technicznymi i grami komputerowymi. Nie lubię konsol. Uważam że gg ssie, zaś tlen rox. Nienawidzę łańcuszków. Z reguły jestem wyluzowany i spokojny, ale jak się wścieknę, lepiej oddalić się na co najmniej 10 metrów. Z nauką idzie mi całkiem nieźle. Z gier to ostatnio głównie FPS'y, kiedyś RPG'i. Nie mam i nie miałem dziewczyny.

Unidentified 
Jestem Wredny

Wysłany: 2006-12-10, 22:23   

Cza coś napisać o sobie...

Jestem Darek, z rocznika 87 ( nie podaje wieku bo jak ktoś bedzie czytał za rok tego posta to będzie przynajmniej aktualne :P ). Mieszkam w Krakowie, chyba każdy wie gdzie to jest ;) Aktualnie pracuje, ucze się też zaocznie na studium informatycznym. Moje zainteresowania opierają się główne na programowaniu (PHP, MySQL, Delphi (Pascal), HTML, XML, Flash + AS. Oczywiście najbardziej uwielbiam z tego PHP i MySQL i mam to chyba najlepiej opanowane, ucze się poza tym innych języków programowania. W miare wolnego czasu siedze na tworzeniu stron internetowych. Jakby ktoś dokładnie chciał wiedzieć gdzie mieszkam to napisze tyle że około 1.5 km od Przemka, autora modyfikacji tego forum którego aktualnie używacie ;) Fora są moją drugą pasją, siedze na tym skrypcie (phpBB2 by Przemo) od wersji 1.7, wczesniej uzywałem innych. Znam ten skrypt forum zarówno od funkcjonowania jak i od strony kodu.

Co do gier to głównie grywam w wszelkiego rodzaju gry RPG, głównie cRPG i MMORPG, oczywiście grywam też w inne gatunki które tylko mi wpadną w rękę. Xfire używam od 20 marca 2006 roku, co prawda teraz ze względu na prace mało grywam ale staram sę nadrabiać w wolnych chwilach ;)

Poza tym lubie posłuchać jakiejś dobrej muzyki, zwłaszcza jak programuje. Moja jedyna wada to chyba brak wolnego czasu. jestem osobą która lubi pogadać, ma czasami dosyć spore poczycie humoru. Jeżeli ktoś mnie denerwuje to potrafie być na prawde wredny 8) Jeżeli chodzi o komunikacje interneową to można mnei złapać praktycznie na każdej z dostepnych sieci (AQQ, GG, tlen, jabber, yahoo, IRC (polnet), ICQ, WPK, Google-Talk, i meile) Nie gadam na czatach, nie nawidze jak ktoś do mnie pisze jakimiś h4k3r4m1 lub BlooOgamII a co najgorsza to wali łańcuszkami.

Jak mi się coś przypomni to dopiszę ;)

Merry Jane 
~coś tam napisze
Agnieszka

Wysłany: 2009-09-20, 18:16   

Więc tak.. Jestem Agnieszka, mam 19 lat, mieszkam w Tychach. Jak sami zdążyliście zauważyć na moim profilu.
Hmm.. jestem po maturze, szczęśliwie ją zdaną schowałam do teczki i czeka na studia na które wybieram się za 1,5 roku, na zaoczne. A dlatego sobie czeka bo teraz robię technika bhp w szkole policealnej, również zaocznie i szukam sobie jakieś pracy żeby mieć trochę pieniążków dla siebie. ; )
W wolnych chwilach gram lub siedzę na pc. Do tego wyjścia gdzieś ze znajomymi. W sumie nie zajmuje się niczym nadzwyczajnym, szara dziewczyna.
Jeśli chodzi o gry to typu: Cross Fire (aktualnie gram), przerwa w Gunz, w Warrocku (co do wr to podejrzewam, że dłuuuga przerwa), Unreal Tournament.
Uwielbiam śmiać się z głupich, prostych rzeczy i wybuchać śmiechem do bólu brzucha i do łez. Łatwo się smucę i łatwo doprowadzić mnie do łez, ale bardzo łatwo mnie rozśmieszyć.

I mam jedzenie w klawiaturze : P

TheAndy666 
~rozbudzony
Prze Pro.

Wysłany: 2010-05-07, 18:52   

Witam, mam na imie Maciek i pochodze ze Stolicy, jestem dosyc młody, bo 15 lat, i życie przedemną, w Szkole troche cienko, ale jak to wiadomo, w Gimnazjum głównie wygłupy i cieszenie sie sie życiem z najbliższymi, troche jak nicram44 , jestem dosyc nerwowy, a najbardziej, gdy mnie ktoś oskarży za niewinnosc (NP: Na lekcji, wtedy to potrafie nawet nauczyciele zatykają uszy :D ) I zaczynam miec poczucie że jestem jakąs mieszanką, bo też łątwo mnie rozsmieszyc jak Merry Jane, najbardziej śmieszne jest jak sie rzuci prostą kulką Headshota nauczycielce Polskiego :)
Gry: Głównie gry wypuszczone na rynek przez Firme Valve, np: Garry's mod, Half life 2, czy nawet Day Of Defeat Source.
Pozdro.

Fokus 
~rozbudzony

Wysłany: 2010-06-11, 23:00   

Cześć, jestem Damian mam 14 lat no 30 dni zostało do 15 :D Jestem z Zabrza
ogólnie to pracuje jako uczeń nic nadzwyczajnego :D lubię śpiewać oczywiście własne piosenki jak i od pFK i Fokusa tylko oni ;D Słucham przeróżnych muzyk od metalu ale to tycityci do hardcoru :) oprócz disco polo :D . Moją pasją jest streetball i AND1 . lubię bardzo informatykę często lubię grzebać w panelu sterowania i przy kart graf .
jak na dzień dzisiejszy gram w SWAT4 (ver 1.1 $ 1.0 . CS non-steam i steam ;P ) NBA08 . Live For Speed . Sniper Elite to chyba na tyle ;D .
Narazie :D
Ostatnio zmieniony przez Fokus 2010-06-29, 14:18, w całości zmieniany 1 raz  

Fortun 
~ten który wie...

Wysłany: 2010-06-28, 20:48   

Dobra, wiem, wiem, jestem upierdliwy ale

Fokus napisał/a:
ale chcę już za parę dni kupić steam ;P

Naprawdę masz na tyle pieniędzy, żeby kupić Steam ??

;)

Hate69 
The Moo

Wysłany: 2010-06-29, 00:16   

umm... czytanie ze zrozumieniem się kłania =|
pisze że ma non-steam i że chce wersje steam kupić więc... Fortun fail :P

Fortun 
~ten który wie...

Wysłany: 2010-06-30, 22:24   

Ale mi chodziło raczej o budowę zdania bez jakiegokolwiek kontekstu. Lepiej by brzmiało "ze steam'u" albo coś w tym stylu. A tak, to wygląda(ło - bo post już zedytowany ;) ) na to, że kolega chce kupić całą korporację ;)

Odpowiedz do tematu