Xfire Polish Support - Xfire.net.pl Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Koszty naprawy komputera w domu.
Los_Emilos 
~zakorzeniony

Wysłany: 2008-05-26, 22:19   Koszty naprawy komputera w domu.

Ciekawi mnie ile za naprawę komputera w domu biorą ludzie którzy w jakimś tam stopniu się na tym znają.

Hate69 
The Moo

Wysłany: 2008-05-27, 01:02   

zależy od problemu... co do znajomości to też z tym różnie raz ci się trafi gość wiedzący co jest co a raz buc który nic nie robiąc chce zarobić :>
znaczy szczerze mówiąc to bym odradzał takie typu naprawy z nieznanych undergroundowych/bazarkowych sklepików bo to się różnie kończy... potrafi nawet tym że w twoim kompie np z 1GB ramu zostanie powiedzmy 128...
a coś ci się posypało? jak tak to do nas możesz walić to jakoś spróbujemy pomóc nawet za darmo :P

ZeFFir 
Crazzyyy !?

Wysłany: 2008-05-27, 13:46   

"naprawa" polega na sformatowaniu dysku i biosa, jeśli to nie pomoże każą ci wymienić część :>

Pomogłem? Nie dziękuj, kliknij ;)

Zanim wyślesz propozycje o dodaniu mnie na liste przyjaciół uzasadnij swój problem/zagadnienie,
nie mam zamiaru trzymać ludzi którzy chcą mieć zapełnioną listę, żeby podnieść swojego ego "ouaaaaa ilu ja mam przyjaciół!!!".

Hate69 
The Moo

Wysłany: 2008-05-27, 16:24   

ZeFFir napisał/a:
"naprawa" polega na sformatowaniu [...] biosa
eem... no do tego to ja bym ostrożnie podchodził i wykonał tą czynność w sytuacji bez wyjścia
IMO dość ryzykowna czynność ;)

Los_Emilos 
~zakorzeniony

Wysłany: 2008-05-27, 17:45   

Tutaj mi chodzi o coś odwrotnego. Już nie raz, jak znajomemu poszedł system to formatowałem albo coś w komputerze zmieniałem ale zazwyczaj to było na "kiedyś mi się odwdzięczysz', ale ostatnio już tam parę razy zostałem polecony i szczerze nie wiem ile za takie coś mogę brać a jednak za darmo trochę głupio jeździć a Caritas Polska to ja nie jestem :) .

VeryEasyPL 
~czipsy przyszły
...:::N00B:::...

Wysłany: 2008-06-01, 09:25   

Wszystko zależy od danej osoby Ja np. biore średnio 50 zł od godziny którą spędzam przy danym kompie ;)

Np. Instalacja systemu to zawsze okolo 3 godzin (formatowanie konfigurowanie instalacja+ stery)

A przy większych sprawach jak np. "low format" podaje odrazu stawke bo to moze trwać i nawet pare tygodni ;)

iwonamilak 
~rozbudzony

Wysłany: 2015-11-09, 09:21   

Teraz sa firmy, które zrobią ci to za 100 -150 zl z dojazdem

Odpowiedz do tematu