Xfire Polish Support - Xfire.net.pl Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Zamknięty przez: PyToN
2009-11-09, 11:12
Lockerz.com
PyToN 
Spam BOT

Wysłany: 2009-10-21, 20:19   Lockerz.com

Lockerz.com jest to portal który ma na celu przyłączenie członków poprzez handel, treści i społeczność. Obejrzyj ekskluzywne wideo, odkrywaj nową muzykę, graj w gry, łączyć się z przyjaciółmi, i zostań za to wynagrodzony. Kupuj różne przedmioty za punkty zdobyte na stronie!!! Za 200 PTZ konsola PSP 3000!!!. Walutą na Lockerz.com są tak zwane PTZ które można zdobyć:

Za zalogowanie się - 2 PTZ na dzień
Za udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytanie - 2 PTZ
Za zaproszenie osoby - 2 PTZ
Za dołączenie bierzesz udział w gierce (JEDNORAZOWO), w której można zdobyć ponad 20 PTZ !

Po zaproszeniu 20 znajomych dołączasz do tzw. Z-List, dostajesz koszulkę Lockerz oraz zdobywasz więcej PTZ:

Za zalogowanie się - 4 PTZ na dzień
Za udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytanie - 4 PTZ
Za zaproszenie osoby - 4 PTZ

100 PTZ Najnowsze gry na PC, oraz konsole
200 PTZ Konsola PSP 3000
250 PTZ Nintendo Wii
675 PTZ PSP Go
40 PTZ Pendrive 2 GB
3000 PTZ Telewizor Full HD 42'

oraz wiele innych

To elitarny sklep dlatego aby się tam dostać potrzeba mieć zaproszenie (których mam nieograniczoną ilość).

Lockerz jest finansowany przez Liberty Media, jedną z największych firm medialnych w USA. Szefem Executive Officer Lockerz jest Kathy Savitt, były zarządca wAmazon.com i American Eagle Outfitters.

Osoby zainteresowane proszę o wysłania do mnie Prywatnej wiadomości (PW) na forum podając e-maila, lub bezpośrednio na xfire (quake3pyton) lub gg 874433

Ps. Pewnie każdy myśli, że to jakaś ściema (tez tak myślałem) jednak po obejrzeniu tego typu filmików zmieniłem zdanie KLIK. W sumie jeśli za samo logowanie można coś zgarnąć to warto spróbować.

Najpierw KLIKNIJ <= , potem pytaj !!!

PyToN 
Spam BOT

Wysłany: 2009-11-24, 12:38   

A więc dla wszystkich niedowiarków macie potwierdzenie, wczorajszy restock (czyli wydawanie nagród) i wybrałem .... z resztą sami popatrzcie ;)

Jeśli chcecie zaproszenie wystarczy do mnie podesłać meila (gg 874433, email lub xfire quake3pyton), mam nieograniczona ilośc zaproszeń.

Pozdrawiam

Ps. Koszuleczka ;)

Hate69 
The Moo

Wysłany: 2009-11-24, 13:58   

jak dostaniesz PSP to wtedy ci uwierzę :P

PyToN 
Spam BOT

Wysłany: 2009-11-24, 14:27   

Jak przyjdzie wrzucę foty, dostałem meila potwierdzającego dodatkowo, że #0 to zwykły bug i że nagroda przyjdzie na 101% :D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi