Xfire Polish Support - Xfire.net.pl Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Temat Filmowy
ZeFFir 
Crazzyyy !?

Wysłany: 2008-03-11, 10:31   

Stfu all.
Zresztą
Cytat:
Obraza boża ? WTF ? Przecież bóg nie istnieje

Przecież nawet jeśli to film :?

Jak foq napisał to wolny kraj :P

KONIEC OFFTOPU!

Pomogłem? Nie dziękuj, kliknij ;)

Zanim wyślesz propozycje o dodaniu mnie na liste przyjaciół uzasadnij swój problem/zagadnienie,
nie mam zamiaru trzymać ludzi którzy chcą mieć zapełnioną listę, żeby podnieść swojego ego "ouaaaaa ilu ja mam przyjaciół!!!".

Teamker 
~znawca forum
Inactive

Wysłany: 2008-03-11, 14:13   

Wracając do tematu, widział ktoś "I Am Legend" ? Bo nie wiem czy warto oglądać.

Hate69 
The Moo

Wysłany: 2008-03-11, 14:43   

Lhikan napisał/a:
Miał być Jumper, zrobił się offtop filmowy
eem... dzięki że ktoś czyta moje posty :roll:
pisałem że zmieniam nazwę żeby nie zaśmiecać forum filmowymi wątkami tak przynajmniej będzie wszystko w jednym o... :roll:
może jak zaczniecie wszystko czytać ze zrozumieniem to może załapiecie ocb...
a i kończcie religijnego offa...

Fortun 
~ten który wie...

Wysłany: 2008-03-11, 16:02   

Hate69 napisał/a:
a i kończcie religijnego offa...

No, ewentualnie można założyć temat w hydeparku i sobie pogadać. Czasem trzeba pogadać na poważniejsze tematy, a nie tylko o grach i filmach :P

NitroNike 
~bywalec

Wysłany: 2008-03-11, 16:34   

Teamker napisał/a:
widział ktoś "I Am Legend" ? Bo nie wiem czy warto oglądać.

Byłem u kolegi ogladałem film bardzo ciekawe ale bardzo smutny historia co przyszłości jak wygląda bedę lub ten film nakręci się. Warto ogladać film :] jak podobnie Fallout.

....::::::::::::::.....

bromuś 
~rozkręca się
Kąsam więc Jestem

Wysłany: 2008-03-11, 21:24   

Cytat:
Wracając do tematu, widział ktoś "I Am Legend" ? Bo nie wiem czy warto oglądać.

Przed chwilą skończyłem xD

Ogólnie spoko film. Chwilami przynudzał ale zaraz częstował mnie takimi scenami że aż wstrzymywałem oddech. Jest pare naprawdę nieprzewidywalnych sytuacji. Z czystym sumieniem mogę polecić ( o ile nie przeszkadza ci że główny bohater dostaje po dupie i ginie xD).

NitroNike napisał/a:
bardzo ciekawe ale bardzo smutny

Trudno o to żeby historia prawie całkowitej zagłady ludzkości była wesoła :P

Hate69 
The Moo

Wysłany: 2008-04-06, 16:43   

o 02:43 (tak tak w nocy ;) )skończyłem oglądać najlepszy według mnie film tego roku a nawet i może kilku następnych lat... mowa oczywiście o... Control...
przyznam że wykonanie filmu perfekcyjne było a gra aktora który grał Curtisa... nic dodać nic ująć w pewnym momencie nawet nie zauważyłem że to jakiś aktor go gra tylko to on sam po prostu rewelacja... wiem że może za dużo szczegółów nie przytaczam ale po prostu mnie zatkało po obejrzeniu tego :shock:
przyznam że najbardziej rozbrajała mnie na początku jego żona która na wszystko co się mówiło do niej odpowiadała dobrze (w eng ok :P ) np były takie kwestie "- weźmy ślub - dobrze", " - zróbmy sobie dziecko - dobrze" myślałem że padnę xD
dodatkowo mogę powiedzieć że w baaaardzo ciekawy sposób załatwili sobie pierwszy kontrakt :D i pierwszy występ na żywo w TV xD ale jak to nie będę spoilerował zbytnio ;)
w skali od 1 do 10 daję... 69 ^^
ale jednak przed obejrzeniem filmu polecałbym się zaznajomić trochę z muzyką Joy Division ;)

Lhikan 
~bywalec

Wysłany: 2008-05-03, 10:15   

[SPOILER]Film opowiadający o bilionerze, Tonym Starkerze, który produkuje broń. Podczas pokazu najnowszej broni zostaje porwany przez terrorystów nazywających się Dziesięcioma Pierścieniami. Tamci każą mu zbudować taką rakietę, jaką wcześniej prezentował na pokazie. Jednak zamiast rakiety buduje zbroję, dzięki której robi jatkę owym terrorystom i ucieka. Po powrocie zajmuje się tworzeniem nowej zbroi, dzięki której chce zwalczać terroryzm.[/SPOILER]

Wczoraj wróciłem z kina i jestem bardzo zadowolony. Ostatnio filmy Marvelu okazały się dziadowskie (czyt. Spider-Man 2, 3 i Fantastyczna Czwórka). Jednak Iron Man okazał się dobrze zrobionym filmem. Główny bohater czasem zarzucał jakimś śmiesznym hasłem. Efekty specjalne na wysokim poziomie. Ciekawa fabuła.

Moja ocena: 9+/10

Polecam każdemu.

Hate69 
The Moo

Wysłany: 2008-05-03, 15:00   

a mówili że niewiele osób na to pójdzie jak GTA IV się ujawni :lol:

Lhikan 
~bywalec

Wysłany: 2008-05-25, 21:11   

no i jak ludzie? komu się podobał nowy Indiana Jones? :D
[SPOILER]
Czwórka prawie dorównywała klimatem starym częściom (szkoda, ze w star warsach tak nie ma :/ ). Ten Shia LaBeof nawet dobrze zagrał w roli synalka Dżonsa. Fabuła ciekawa, film trzymał w napięciu, ale jak zobaczyłem te UFO, to po prostu mnie śmiech wziął xD

9/10

ZeFFir 
Crazzyyy !?

Wysłany: 2008-05-25, 22:18   

film w porządku był do połowy. koniec zostawmy bez komentarza :D

Zanim wyślesz propozycje o dodaniu mnie na liste przyjaciół uzasadnij swój problem/zagadnienie,
nie mam zamiaru trzymać ludzi którzy chcą mieć zapełnioną listę, żeby podnieść swojego ego "ouaaaaa ilu ja mam przyjaciół!!!".

Lhikan 
~bywalec

Wysłany: 2008-07-05, 11:37   

Film pełen akcji na podstawie komiksu opowiada o zakonie zabójców potrafiących zmieniać bieg kuli w czasie strzału, osobą o takich zdolnościach okazuje się Wesley (McAvoy), zwykły księgowy w obsłudze klienta. Pewnego dnia porywa z marketu piękna Fox (Angelina Jole) do owego zakonu, która zmieni jego całe życie.

Plusy:
- napakowane efektami specjalnymi
- napakowane akcją
- super fabuła
- świetna obsada

Minusów nie widzę, wg mnie to hit tego lata. :P
Film oceniam na 10/10. Powiem wam szczerze, że tylko Matrixy zrobiły na mnie takie wrażenie, jak ten film.

ZeFFir 
Crazzyyy !?

Wysłany: 2008-07-05, 16:28   

yyy... ?

Lhikan 
~bywalec

Wysłany: 2008-07-05, 16:35   

ZeFFir napisał/a:
yyy... ?

no tak, pisałem o "Wanted".

Hate69 
The Moo

Wysłany: 2008-07-07, 01:23   

no to zapomniałeś jeszcze o Every Day Is Exactly The Same NIN które leci na początku podobno :P

Odpowiedz do tematu