Xfire Polish Support - Xfire.net.pl Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Temat Filmowy
Lhikan 
~bywalec

Wysłany: 2008-08-09, 13:07   

No i jak? Komu się podobała najnowsza część Batmana? :) Film zrobił na mnie duże wrażenie. Widać, że wziął się za niego profesjonalista. Najbardziej mi się podobał Joker. Widać, że aktor (Heath Ledger, szkoda mi go, że się nawet nie doczekał premiery, zmarł 22 stycznia tego roku. Mam nadzieję, że dostanie pośmiertnego Oscara za tą rolę) świetnie wczuł się w rolę. Były efekty specjalne, była dobra muzyka, była dobra fabuła, świetna obsada. Tego filmu po prostu nie da się nazwać szmirą.
Pełen profesjonalizm. Lubię długie filmy, ten trwał 152 minuty, więc taki krótki nie był. ^^
PS. Nie umiem się już doczekać 3 odsłony nowej serii. :P

Hate69 
The Moo

Wysłany: 2008-08-10, 15:19   

Lhikan napisał/a:
Komu się podobała najnowsza część Batmana?
no ja jeszcze nie oglądałem ale na pewno obejrzę bo ciekawie się zapowiada ;)

ja natomiast wczoraj oglądałem dawny turecki hit kinowy czyli... Dünyayı Kurtaran Adam nic wam to nie mówi? szerzej znany pod tytułem The Man Who Saves the World dalej nic? ok... alternatywny tytuł szeeeerzej znany to Turkish Star Wars :lol:
film powstał w 1982 roku powiem tak... film się dość ciekawie zaczyna bo mamy sceny z Gwiezdnych Wojen (sokół millenium lecący na wstecznym r0x xD)poprzeplatane ze scenami z innych filmów a potem gdy główni bohaterowie znajdują się na nieznanej planecie pada tego typu dialog:
"- Gdzie jesteśmy?
- Nie wiem.
- Ja też nie wiem.
- Nie możemy nie wiedzieć, gdzie jesteśmy, bo umrzemy z głodu i wycieńczenia."
nie żebym rozumiał turecki ale tak naprawdę film można oglądać bez napisów bo tak naprawdę nie są potrzebne żeby zrozumieć cały film :P oczywiście jest śmoc i miecz (o wiele fajniejszy od tego co Luke miał :P ) no co tu dużo mówić po prostu parodia Gwiezdnych wojen no :P
kolejny plus to muzyka oczywiście Johna Williamsa tylko że... czemu akurat użyto muzyki z Indiany Jonesa to ja nie wiem :lol:
ogólnie film polecam fanom Gwiezdnych Wojen i tym którzy chcą się pośmiać trochę :D
film bez problemu dostępny jest tu
aha tylko nie pytajcie potem czemu akurat w tej scenie było tak a nie inaczej bo to naprawdę nie jest konieczne :lol:

Lhikan 
~bywalec

Wysłany: 2008-08-27, 08:45   

http://www.filmweb.pl/Che...2,News,id=45499
taki niusik dla tych, którzy czekają na trzecią część nowej serii Batmana, <mniam> :P
Chętnie bym zobaczył Johna Deppa jako człowieka zagadkę.

Hate69 
The Moo

Wysłany: 2008-08-27, 15:28   

a ja chętnie bym zobaczył Cüneyt'a Arkin'a w roli Batmana :mrgreen:

Lhikan 
~bywalec

Wysłany: 2008-09-26, 18:10   

No i doczekaliśmy się kontynuacji genialnej ekranizacji komiksu Hellboy. Wydaję mi się, że film był całkiem inny, niż jedynka. Czuło się świat Hellboy'a z jedynki, ale jednak dwójka była bardziej baśniowa i miała bardziej bajeczną fabułę. Bo powiem szczerze: ciężko porównać boga chaosu przywołanego przez Rasputina do baśniowej Złotej Armii będącej własnością elfów. Trochę też mi nie pasują wątki miłosne, chociaż nadają specyficzny charakter filmowi, taki trochę śmiechowy. Ogólnie, bardzo mi się podobają filmy z Hellboy'em, chętnie rozejrzę się za komiksami. No i czekam na trójkę.
Moja ocena: 8/10

CLONE WARS
Właśnie wróciłem z kina. Byłem z kolegami na tym i powiem tak:
- polski dubbing żałośnie żałosny
- oprawa graficzna też mizerna
- fabuła do niczego. Ogólnie, nie trzeba oglądać innych filmów, żeby obejrzeć ten film.
- Ashoka naprawdę nie była potrzebna
- żałosne komentarze droidów naprawdę nie były potrzebne
- brak muzyki Johna Williamsa...
Moja ocena: 3/10

Film dobry dla dzieci w przedziale wiekowym 7-10 lat. Naprawdę, mogłem pójść na coś innego. Naprawdę, Lucas już się zrobił do potęgi komercyjny. Żal mi tego gościa. Zamiast czegoś naprawdę dobrego dla fanów zrobić wyciąga od nich jeszcze więcej pieniędzy. Przynajmniej trailer jest dobrze zrobiony.

Naprawdę, nawet największym fanom SW nie polecam. Ekhm...

PS. Polecam lepiej obejrzeć 'Nową Nadzieję' teraz. Nie należę do koneserów, smakoszy kina. Lecę na szmirę, ale te filmy są po prostu ponadczasowe. IMO najbardziej lubię Imperium Kontratakuje, miód. ^^
Ep III jest najlepszy z nowej trylogii, lecz oryginalnej nie dorównuje.

Hate69 
The Moo

Wysłany: 2008-10-04, 20:51   

Lhikan napisał/a:
brak muzyki Johna Williamsa...
bez jaj O_o jak nie było muzy Williamsa to w takim razie to nie były Star Wars'y Lucasa...
cóż mnie wystarczy że kiedyś widziałem z dwa odcinki animowanych SW żeby stwierdzić iż jest to beznadziejnie głupie i bez sęsu żadnego...
Lhikan napisał/a:
PS. Polecam lepiej obejrzeć 'Nową Nadzieję' teraz. Nie należę do koneserów, smakoszy kina. Lecę na szmirę, ale te filmy są po prostu ponadczasowe. IMO najbardziej lubię Imperium Kontratakuje, miód. ^^
a z tym się zgodzę tylko że w pierwotnej wersji radzę oglądać a nie w zremasterowanej... zremasterowana nie ma tego czegoś ;)
Lhikan napisał/a:
Ep III jest najlepszy z nowej trylogii, lecz oryginalnej nie dorównuje.

NIC nie dorówna oryginalnej trylogii... w sumie EP I-III to tak jakby na siłę robione były... tfu co ja gadam... dla kasy oczywiście niestety :/

no a dziś nowego Indianę oglądałem... co mogę powiedzieć? hmm... w filmie mi tylko dinozaurów brakowało w sumie... mieliśmy braci E.T., mieliśmy text z SW, mieliśmy podróbę Tarzana, mieliśmy towarziszy z Moskwy, mieliśmy krótką ekranizację Fallouta... no dooobra... ale że o co chodzi ja się k pytam :| o ile klasyki Indiany były fajne same w sobie i można było je oglądać do upadłego tak tu wydaję mi się że troszeczkę przegięli po pierwsze... to jest film przygodowy czy fantasy u licha ciężkiego? :| Indiana i UFO? wtf w ogóle :| ja rozumiem... mamy XXI wiek i lepsze efekty specjalne... ale ciut za dużo tego... według mnie nie powinno się wskrzeszać (kontynuować znaczy się) klasyków... na SW można trochę oko przymrużyć jako że wyjaśnia kilka wątków natomiast "wskrzeszanie" Rambo czy Indiany według mnie nie było konieczne... jak dla mnie oba filmy są niestety co by nie mówić klapą :/
jeśli chodzi o to co mi się podobało... jazda motorem z "parkowaniem" w bibliotece + nieświszczuki na początku r0xały :mrgreen:
no to teraz pozostaje mi czekać na E.T. - Powrót/Reaktywacja czy jakiś inny podtytuł... :P

easyrider 
~rozbudzony

Wysłany: 2009-01-26, 10:15   Rec

Polecam wszystkim film Rec. Doskonały hiszpański horror. Rec jest świetnym filmem dla fanów tego gatunku. Rewelacyjna technika kręcenia z filmu blair with project.

ZeFFir 
Crazzyyy !?

Wysłany: 2009-01-29, 21:40   

easyrider napisał/a:
Rewelacyjna technika kręcenia z filmu blair with project.

hehehe, blair witch project nie mial techniki kręcenia, a technike sprzedaży. Po opublikowaniu filmu, ogłosili że kaseta została znaleziona w lesie, a po aktorach nie było ani śladu. A to że ludzie są łatwowierni i dają nabierać się wszelkim magazyną i gazetką ehh to nabili kupę kasy ;)

Co do samego REC'a nie podobał mi się.
przewidywalny, nie trzymający w napięciu, no chyba że sikasz w majty na widok wyskakującego zombie zza rogu :P

Pomogłem? Nie dziękuj, kliknij ;)

Zanim wyślesz propozycje o dodaniu mnie na liste przyjaciół uzasadnij swój problem/zagadnienie,
nie mam zamiaru trzymać ludzi którzy chcą mieć zapełnioną listę, żeby podnieść swojego ego "ouaaaaa ilu ja mam przyjaciół!!!".

Lhikan 
~bywalec

Wysłany: 2009-02-02, 00:24   

Rec - shit? Jak lubicie tego typu filmy to ja bym bardziej polecił Project Monster, Wojna Światów i coś tam z Witch Project xD

Oglądał ktoś już Underworld3? Film bardzo mi się podobał. Dorównuje jedynce. Po prostu epic. ;)

Hate69 
The Moo

Wysłany: 2009-02-02, 20:20   

Lhikan napisał/a:
coś tam z Witch Project
Blair a nie coś tam -,-"
Wojna Światów? hmm... raczej niewiele wspólnego ma z tymi filmami ;)
ale fuckt fucktem że te dzisiejsze "horrory" to robione na jedno kopyto żeby kasa była... :roll:

Lhikan 
~bywalec

Wysłany: 2009-03-24, 23:28   

w piątek idę na Zapowiedź! Zapowiada się niezły postapokaliptyczny filmuś :)

ZeFFir 
Crazzyyy !?

Wysłany: 2009-03-26, 14:49   

filmy z ostatniego miesiaca ktore ogladnalem, jestem tak zdesperowany ze nie wierze w zaden dobry nowy film :(

punisher: war zone (2008) - shit
farcry - shit
zmierzch - shit
dzien w ktorym zatrzyma sie ziemia - shit
bled - shit
kiss of the vampire - shit
alone in the dark 2 - fucking shit
i jeszcze pare mozgojebow o ktorych chce jak najszybciej zapomniec

Pomogłem? Nie dziękuj, kliknij ;)

Zanim wyślesz propozycje o dodaniu mnie na liste przyjaciół uzasadnij swój problem/zagadnienie,
nie mam zamiaru trzymać ludzi którzy chcą mieć zapełnioną listę, żeby podnieść swojego ego "ouaaaaa ilu ja mam przyjaciół!!!".

Odpowiedz do tematu