Xfire Polish Support - Xfire.net.pl Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Temat Filmowy
Lhikan 
~bywalec

Wysłany: 2008-03-09, 20:09   Temat Filmowy

Film opowiada o Davidzie, 'skoczku'. Osobie, która może się przenieść, gdziekolwiek chce. Są także paladyni, którzy polują na skoczków, od średniowiecza. Uważają skoczków za obrazę Bożą, dlatego starają się ich zabić.

Film fajny, chociaż za krótki i trochę rozlazły. Super efekty specjalne, ładna dziewczyna, fajna fabuła.
Ogółem: 8+/10

Był ktoś na tym prócz mnie? :>

Aaa, nie polecam dorosłym. Moją mamę (tak, tak, byłem w kinie z mamą ^^) nudził film. :P

Ostatnio zmieniony przez Hate69 2008-03-10, 20:28, w całości zmieniany 1 raz  

ZeFFir 
Crazzyyy !?

Wysłany: 2008-03-09, 20:14   

jak to byłeś z mamą w kinie? :D

Pomogłem? Nie dziękuj, kliknij ;)

Zanim wyślesz propozycje o dodaniu mnie na liste przyjaciół uzasadnij swój problem/zagadnienie,
nie mam zamiaru trzymać ludzi którzy chcą mieć zapełnioną listę, żeby podnieść swojego ego "ouaaaaa ilu ja mam przyjaciół!!!".

PyToN 
Spam BOT

Wysłany: 2008-03-09, 20:16   

Lhikan napisał/a:
Aaa, nie polecam dorosłym.

W sumie racja, typowy średniak, coś jak spiderman - po jakimś czasie ten film nudzi.

Najpierw KLIKNIJ <= , potem pytaj !!!

Fortun 
~ten który wie...

Wysłany: 2008-03-09, 20:34   

Słyszałem, że film ma kilka nieścisłości w fabule i w ogóle, raczej do oglądania niż myślenia nad nim. Jakoś się nie wybieram (nie miałbym zresztą gdzie :P ), najwyżej sobie kupie wersję DVD (chociaż, to też raczej nie :P )

Hate69 
The Moo

Wysłany: 2008-03-10, 20:26   

Lhikan napisał/a:
Uważają skoczków za obrazę Bożą
omg -.-"
tak czy inaczej trailer ciekawy jest i kiedyś tam spróbuję obejrzeć ;)

ja natomiast w niedzielę oglądałem najnowszą część Rambo czyli John Rambo ;)
przyznam że fajne ale... na dłuższą metę... monotonne strasznie :/ poprzednie części były lepsze bo coś tam się potrafiło całkowicie poplątać a tu? praktycznie cały czas strzelają (nie polecam osobom wrażliwym bo czasem pokazują jak np. głowa się rozpada na kawałki po strzale :P ) i nic poza tym fakt... czasem coś tam się na chwilę powali ale za kilka sekund wsio wraca do normy co raczej nie jest w stylu Rambo ale dobra jak na te 76min bodajże było znośnie...

PS zmienię nazwę tematu na jakiś typowo filmowy po co nam milion wątków ;) mam nadzieję że nie masz foq nic przeciwko ;)

Teamker 
~znawca forum
Inactive

Wysłany: 2008-03-10, 20:40   

Obraza boża ? WTF ? Przecież bóg nie istnieje. :| Film ma kiepską fabułę i jest nudny. Typowa masówka. :P

Hate69 
The Moo

Wysłany: 2008-03-10, 20:44   

Teamker napisał/a:
Przecież bóg nie istnieje.
niby... a jednak jak widzisz zdarzają się ludzie sądzący inaczej... :roll:
ale dobra bo w offa TRWAMowego pojedziemy :lol:

Teamker 
~znawca forum
Inactive

Wysłany: 2008-03-10, 20:49   

W sumie można założyć taki temat, tylko skończy się jak na pewnym forum. Temat rozwijał się niesamowicie, ale po 7 stronach moderator który jest katolikiem zamknął go bo skończyły mu się argumenty. :<

Hate69 
The Moo

Wysłany: 2008-03-10, 20:54   

Teamker napisał/a:
ale po 7 stronach
u nas pewno na niecałych 7 :P
Teamker napisał/a:
moderator który jest katolikiem
na pal z nim! i spalić! jak dziewicę! (kocham ten text "średniowieczny" :mrgreen: )
Teamker napisał/a:
skończyły mu się argumenty
chyba %%... :P

NitroNike 
~bywalec

Wysłany: 2008-03-10, 21:23   

Jaki to jest film? Bo nie ma ten film "skoczku" :|

....::::::::::::::.....

ZeFFir 
Crazzyyy !?

Wysłany: 2008-03-10, 21:55   

Jumper.

Zanim wyślesz propozycje o dodaniu mnie na liste przyjaciół uzasadnij swój problem/zagadnienie,
nie mam zamiaru trzymać ludzi którzy chcą mieć zapełnioną listę, żeby podnieść swojego ego "ouaaaaa ilu ja mam przyjaciół!!!".

Lhikan 
~bywalec

Wysłany: 2008-03-10, 22:00   

EJ, ej, offtop się robi. Miał być Jumper, zrobił się offtop filmowy i skończyło się na dyskusji 'Czy Bóg istnieje?' Niestety, ale o tym sie dyskutuje od jakiś 2000 lat, więc nie jesteście pierwsi :P Proszę o nieporuszanie owego, religijnego tematu, każdy ma prawo do wyznawania własnej wiary, ja takiego wyboru dokonałem i nie chcę żadnego polemizowania wysłuchiwać. :roll:
Danke za uwagę :<

Fortun 
~ten który wie...

Wysłany: 2008-03-10, 22:35   

A tak w sumie to temat jest lekko nie sprecyzowany. Można by wstawić "Jumper" zamiast "Tekamt Filmowy". Chyba, że będziemy dyskutowali o różnych fimach.

ZeFFir 
Crazzyyy !?

Wysłany: 2008-03-10, 22:43   

Tak było na początku, ale widocznie Hejt zmienił :>

Teamker 
~znawca forum
Inactive

Wysłany: 2008-03-11, 00:50   

Lhikan napisał/a:
Proszę o nieporuszanie owego, religijnego tematu, każdy ma prawo do wyznawania własnej wiary, ja takiego wyboru dokonałem i nie chcę żadnego polemizowania wysłuchiwać.

Trzeba poruszać bo ta cholerna sekta panoszy się w Polsze coraz bardziej i trzeba to zwalczać. Jasne że masz prawo... do bycia bezwolnym barankiem zasilającym kasę kościółka, który karmi was bezsensami o bogu i jego synalku... twój wybór.

Odpowiedz do tematu