Xfire Polish Support - Xfire.net.pl Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Wielka rodzina :D
LisekK 
~rozbudzony
Call of Duty 2

Wysłany: 2011-10-15, 08:12   Wielka rodzina :D

Założyłem ten temat ponieważ chciałem zrobić taką wielką rodzinę Xfire Polish Support. Podawajcie swoje nicki (po co?- po to abyśmy mogli czasem ze sobą zagrać). Mój nick to lisek1995 . Myślę że każdemu spodoba się ten pomysł, a jeśli nie każdemu to większości.

Hate69 
The Moo

Wysłany: 2011-10-15, 17:51   

Teoretycznie XPS ma swój "klan" na Xfire - http://www.xfire.com/communities/xpt/
Gorzej że tak naprawdę czasy "świetności" tego forum poszły w zapomnienie ;)

LisekK 
~rozbudzony
Call of Duty 2

Wysłany: 2011-10-15, 20:34   

Własnie o to mi chodzi aby powróciły lata świetności :) . Tak dla rozgrzania tematu podaj swój nick xfire to wyśle ci zapro :)

simian raticus 
~czipsy przyszły

Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2012-09-05, 08:02   

Wszystko się z czasem rozpada! Ludzie się starzeją, dorastają, rodziny zakładają, umierają i w choroby popadają i w nałogi, lub "życiówka" się zaczyna oraz się nudzą wszystkim na stare lata! Nic nie trwa wiecznie i życie krótkie człowieka bardzo jest na tej ziemi! Montujcie ekipy to podołączamy se kto se gdzie tam chce i tyle! Po sprawie! Wszystko ma swój początek, szczyt i upadek! Najlepsza jest faza kulminacyjna zawsze!

Matelan 
~mocno zakorzeniony
FeelTheKick!

Wysłany: 2012-11-24, 23:58   

To forum przeszlo juz chyba w faze koncowa bo widze, ze niewiele jest chocby tematow z 2012 roku. A szkoda, choc sam o nim zapomnialem na dobre 4 lata, przed chwila mnie cos w pamieci tknelo, ze takie forum istnialo.. W sumie milo poczytac swoje wypociny z tak odleglej daty, czlowiek sobie uswiadamia jaki byl dziecinny. Kiedys potrafilem spedzac kazda wolna chwile udzielajac sie na kazdym forum ktore przypadlo mi do gustu a teraz? Czasem, gdy jest jakis problem w ktorym google nie potrafi pomoc.

No ale zeby nie schodzic z jakze kwitnacego zyciem tematu, ja wciaz mam xfire i choc czasem wylaczone jest na pol roku, zawsze wracam.
username: lineagemaster

Hate69 
The Moo

Wysłany: 2013-03-12, 22:21   

Cóż... na upadek forum złożyło się kilka czynników. Osobiście uważam że głównym czynnikiem były cyrki z domenami przez które część społeczności forum zniknęła na dobre. Kolejnym kluczowym gwoździem do trumny było dodanie przez Xfire naszego języka przez co spolszczenie z którego słynęliśmy było zbędne. Ale w sumie zgodzę się z tobą Mat - miło sobie czasem powspominać spamerskie forum :P

PyToN 
Spam BOT

Wysłany: 2013-05-11, 19:51   

Ja stawiam na dodanie do xfire polskiego języka, to miało wpływ chyba największy. Może jeszcze to, że spora część ludzi olała xfire i po prostu z niego nie korzysta :)

Najpierw KLIKNIJ <= , potem pytaj !!!

Hate69 
The Moo

Wysłany: 2013-07-13, 16:15   

PyToN napisał/a:
Ja stawiam na dodanie do xfire polskiego języka, to miało wpływ chyba największy.
No tak jak wspomniałem - był to gwóźdź do trumny ;)
PyToN napisał/a:
Może jeszcze to, że spora część ludzi olała xfire i po prostu z niego nie korzysta :)

True. Ja osobiście przerzuciłem się na Raptr. Aczkolwiek nie jest to zbyt duży przeskok jako iż jest to kombajn łączący się ze Steamem, Xfire itp. Fakt, nadal jest trochę niedopracowany (łącznie z tym że edycja pliku z grami jest dość pogmatwana) niemniej działa o wiele lepiej niż Xfire po wykupieniu przez Titan. No i dodatkowym plusem jest stara załoga z Xfire. ;)

zenonmilton
~rozbudzony

Wysłany: 2015-03-20, 09:42   

Raczej nie język to dużo nie ma do znaczenia

iwonamilak 
~rozbudzony

Wysłany: 2015-11-09, 09:17   

Staje sie po porstu coraz mniej popularny i tyle

Odpowiedz do tematu