Xfire Polish Support - Xfire.net.pl Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Nowy dział na forum
Unidentified 
Jestem Wredny

Wysłany: 2006-12-14, 22:00   Nowy dział na forum

Co prawda jestem od niedawna zarejestrowany jednak mam pomysł na nowy dział na forum w którym moglibyśmy organizować sobie turnieje. Wypowiedzcie się na temat pomysłu :)
Opisze w skrócie jakby mogło to wyglądać...

Moje założenie jest takie że dało by to użytkownikom tego forum rozrywkę, nowe znajomości a zarazem zdobywanie doświadczenia przez tych mniej zaawansowanych jak i przez ekspertów w danej grze. Taki turniej odbywałby się powiedzmy co 2 tygodnie, jednak co te 2 tygodnie byłby to inny typ gry. Tytuły gier znane powinny być co najmniej 2 tygodnie przed rozpoczęciem takiego turnieju aby mozna było zdobyć dany tytuł i się trochu doszkolić. Zapisy na taki turniej odbywały by się 2 tygodnie do 3 dni przed jego rozpoczęciem. Co prawda daty turniejów ze względu na różne okoliczności mogą być dynamiczne +/- 3 dni. Jedna z chętnych osób biorąca udział w takim turnieju była by odpowiedzialna za składanie raportu z przebiegu rozgrywki. Ustalenie trybu rozgrywki powinno być znane co najmniej tydzien przed data rozpoczęcia i będzie dostosowane do danej gry. W zaleznosci od gry byłby inny rodzaj punktacji, jednak żeby wygrać będzie trzeba zdobyć największą liczbę punktów w poszczególnych rozgrywkach (co namniej 2). Zwycięzczami gry będzią 3 osoby z najwiekszą ilością punktów (np Mistrz, wicemistrz i drugi wicemistrz), jednak każda z biorących udział osób będzie wyróżniona wraz z ilością zdobytych punktów. Tytuły będą przekazywane w kolejnych turniejach danej gry, wiec bedzie je mozna obronić lub stracić na korzyść innych :) Jednak wszystko będzie notowane i zadne wygrane nie przepadną. Jak bede miał trochu czasu moge stworzyć specjalna modyfikacje dla forum do tego celu. Oczywiście co do tytułu i rodzaju gry będzie wcześniej ustalone np po zrobieniu ankiety. Powstanie specjalny temat w którym będzie można stawiać propozycje co do typu gry jak i tytułu. oczywiście wszystko odbywało by się z udziałem Xfire, i wszystkie tytuły gier musiałyby być pod niego dobrane ;)

Co sądzicie nad stworzeniem czegoś takiego ? :P Ja jestem jedną z osób która chciała by nauczyć się grać nie tylko w RPG ale także w inne typy gier, a takie turnieje by mnie doszkoliły :)

PS. Jak mi się coś przypomni to dopiszę ;)

c0m4r 
~znawca forum

Wysłany: 2006-12-14, 22:08   

hmm no dobra super, mecze forum,
tylko jak ktoś zechce grać w coda, a ktoś nie posiada... oryginała? ;)

Hate_Machine
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-14, 22:30   

ja proponuję Quake II i Jedi Academy :mrgreen:
c0m4r napisał/a:
tylko jak ktoś zechce grać w coda, a ktoś nie posiada... oryginała? ;)
ja mam oryginalnego inaczej ale po przejściu SP jakoś mi się nie chce wracać :P

c0m4r 
~znawca forum

Wysłany: 2006-12-14, 23:53   

Hate_Machine napisał/a:
ja proponuję Quake II i Jedi Academy :mrgreen:

też nie mam... oryginałów ;p

Hate_Machine
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-15, 01:02   

c0m4r napisał/a:
też nie mam... oryginałów ;p
hmm... ale to cd-geyów nie wymaga więc :]
JA po zainstalowaniu patcha powinno pójść (przynajmniej tak mówią...)
Q2... weźmiesz ściągniesz q2ace (czyli że anti-cheat) i jedziemy :]

PyToN 
Spam BOT

Wysłany: 2006-12-15, 09:24   

Niestety swietlne lata liceum pochłonęly moje plytki z grami.
Teraz nie mam zamiaru dzwonic do kolesi z klasy i pytac "Czy moze pozyczylem ci CoDa ??"
Wiec jezeli mial by byc taki turniej to gra powinna na pewno malo zajmowac, nie pogramy jak jedna osoba sciągnie gre w 2 godz. a ktos inny w 4 dni ....

Pomysl niezły, niezla tez 1 propozycja gry (Q2), Quake III tez mi pasuje jak najbardziej ;)

Najpierw KLIKNIJ <= , potem pytaj !!!

Teamker 
~znawca forum
Inactive

Wysłany: 2006-12-15, 13:34   

Osz wy piraci ;p A ja mam oryginał :mrgreen:

c0m4r 
~znawca forum

Wysłany: 2006-12-15, 13:55   

ja tam mogę Wam zorganizować full wypas mecz w ET,
powiedzieć Wam wszystko co macie zainstalować, ściągnąć itd. ;p
nawet serwer własny mam ;]

Fortun 
~ten który wie...

Wysłany: 2006-12-15, 14:24   

No właśnie. Czemu by nie pograć w ET :?: Przecie to darmowe jest.

Jeremi 
~rozbudzony

Wysłany: 2006-12-16, 15:11   

ET? Mam boty do ET :)
Może 1 runda to będzie gra z botami FritzBot na poziomie medium, takie sprawdzenie umiejętności?
A co do nowego działu sie zgadzam :) Dobry pomysł...

Unidentified 
Jestem Wredny

Wysłany: 2006-12-17, 18:59   

W ET pamiętam grałem tylko raz i to dosyć dawno temu, ale jeżeli da się zorganizować kilka osób to można by sobie turnieja zrobić. Tylko jeszcze przydał by się ten dział na forum żeby można jakieś statystyki zanotować i wszystko ustalić.

szymonniedzwied 
~rozkręca się

Wysłany: 2006-12-18, 18:38   

PyToN napisał/a:
Niestety swietlne lata liceum pochłonęly moje plytki z grami.
Teraz nie mam zamiaru dzwonic do kolesi z klasy i pytac "Czy moze pozyczylem ci CoDa ??"
Wiec jezeli mial by byc taki turniej to gra powinna na pewno malo zajmowac, nie pogramy jak jedna osoba sciągnie gre w 2 godz. a ktos inny w 4 dni ....

Pomysl niezły, niezla tez 1 propozycja gry (Q2), Quake III tez mi pasuje jak najbardziej ;)

Ja mam neo 128 jedyny "długodystansowy" program który ściągnąłem to adobe photoshop cs2

nicram44 
~zakorzeniony
facet z PMSem ;)

Wysłany: 2006-12-18, 20:46   

to ja po proszę dział o SILKROADONLINE, patrząc po znajomych znajomych i osobach tu bywających, taki dział mógłby się przydać :)

ZeFFir 
Crazzyyy !?

Wysłany: 2007-04-14, 22:31   

Jeśli zrobi się dział o Silku to multum osób będzie strzelać się o to że nie ma osobnego forum dla ich gier. Pomysł dobry, ale ja nie mam żadnej oryginalnego FPSa ^^.

Pomogłem? Nie dziękuj, kliknij ;)

Zanim wyślesz propozycje o dodaniu mnie na liste przyjaciół uzasadnij swój problem/zagadnienie,
nie mam zamiaru trzymać ludzi którzy chcą mieć zapełnioną listę, żeby podnieść swojego ego "ouaaaaa ilu ja mam przyjaciół!!!".

Odpowiedz do tematu