Xfire Polish Support - Xfire.net.pl Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Przesunięty przez: yaszko
2007-10-01, 20:16
Jak wyłączyć/wywalić reklamę z xfire?
Pantas
~rozbudzony

Wysłany: 2007-02-20, 13:53   Jak wyłączyć/wywalić reklamę z xfire?

Mam mały monitor (15'') i rozdzielczość 1024x768, xfire jest za dużo nawet jak je pomniejsze do najmniejszych możliwych rozmiarów, to zasłania mi "połowę" pulpitu :P Chciałbym jakoś usunąć reklamę z xfire, bo to ona zajmuje większość okna i nie potrzebne miejsce, czy jest na to jakiś sposób, hax, modyfikacja?

Pozdrawiam!

Fortun 
~ten który wie...

Wysłany: 2007-02-20, 18:16   

Może spróbuj sobie zmienić skórkę na jakąś mniejszą. Ja miałem sporo skórek w xfire i niektóre były rzeczywiście ogromne. Teraz używam skórki CleanX i jest ona zgrabna ładna i powabna ;) Możesz sobie też "wsunąć okienko" po lewej stronie. Powinien być przycisk, który to wsuwa. Wtedy xfire powinien zajmować mniej miejsca

Pantas
~rozbudzony

Wysłany: 2007-02-20, 19:12   

Fortun napisał/a:
Może spróbuj sobie zmienić skórkę na jakąś mniejszą. Ja miałem sporo skórek w xfire i niektóre były rzeczywiście ogromne. Teraz używam skórki CleanX i jest ona zgrabna ładna i powabna ;) Możesz sobie też "wsunąć okienko" po lewej stronie. Powinien być przycisk, który to wsuwa. Wtedy xfire powinien zajmować mniej miejsca

Heh, mam tą samą skórkę ale i tak zajmuje mi to dużo miejsca, skórka jest faktycznie fajna, ale z XFire korzystam raczej rzadko więc nie potrzebuje dużego, zgrabnego i praktycznego komunikatora, tylko małe co nie co :D

lary90 
~coś tam napisze

Wysłany: 2007-02-20, 19:35   

Reklamy chyba nie da się wyłączyć, ale poszukaj skórki, która nie zajmowałaby tyle miejsca :D

Narzędzia ułatwiające codzienną pracę

Rain 
~rozbudzony
{UFF}1st.Serg.Driver

Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2007-02-23, 01:40   

Mozna zablokowac reklame z poziomu windows. Wtedy zamiast reklamy bedzie X..ale i tak wielkosc sie nie zmieni :/

Odpowiedz do tematu