Xfire Polish Support - Xfire.net.pl Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Crash podczas uzywania Xfire w Call of duty 4
rider100
~rozbudzony

Wysłany: 2010-03-14, 19:13   Crash podczas uzywania Xfire w Call of duty 4

Mój problem dotyczy używania Xfire w grze czyli nagrywania filmów, robienia screenów, a także stanu bezczynności w czasie gry. Gdy używam Xfire w multiplayerze Call of Duty 4 Modern Warfare i Call of Duty Modern Warfare 2 po kilku minutach komputer "zamarza".
Nie da się wykonać żadnej czynności jak zmniejszenie, zamknięcie czy skrót Ctr + Alt + Delete też nie działa. Pomaga tylko reset. Jeżeli ma ktoś pomysł jak to naprawić to z góry dziękuje. Jeżeli problemem może być DirectX to często w czasie gry gdy nie używam Xfire po wyjściu do pulpitu i wejściu występuje komunikat o nieoczekiwanym błędzie DirectX'a który wywala mnie z gry zamykając ją.
Spec Systemu:
Windows XP Home Edition Wersja 2002 SP3 (wszystko oryginalne oczywiście)
4GB ram (DDR3 bodajże)
karta fabrycznie podkręcona Nvidia GeForce 9600 GT GAINWARD 1GB
procesor AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5600+ 2,79 GHz
a internet mam z TP, w tej chwili podłączony przez moduł WiFi
Ostatnio zmieniony przez rider100 2011-02-22, 18:26, w całości zmieniany 1 raz  

Tot4l_Own4g3 
~rozbudzony

Wysłany: 2010-12-26, 14:34   Re: Crash podczas uzywania Xfire w Call of duty 4

rider100 napisał/a:
Mój problem dotyczy używania Xfire w grze czyli nagrywania filmów, robienia screenów, a także stanu bezczynności w czasie gry. Gdy używam Xfire w multiplayerze Call of Duty 4 Modern Warfare i Call of Duty Modern Warfare 2 po kilku minutach komputer "zamarza".
Nie da się wykonać żadnej czynności jak zmniejszenie, zamknięcie czy skrót Ctr + Alt + Delete też nie działa. Pomaga tylko reset. Jeżeli ma ktoś pomysł jak to naprawić to z góry dziękuje. Jeżeli problemem może być DirectX to często w czasie gry gdy nie używam Xfire po wyjściu do pulpitu i wejściu występuje komunikat o nieoczekiwanym błędzie DirectX'a który wywala mnie z gry zamykając ją.

Ja tak mam kiedy otwieram CoD 4 za pomocą XFire. Jeżeli otwierasz grę za pomocą XFire, spróbuj otworzyć ją normalnie.

rider100
~rozbudzony

Wysłany: 2011-02-22, 18:16   

Jakkkolwiek bym ją nie otworzył jest to samo, ale postawiłem krzyżyk na Xfire. Używam Frapsa :P . Jeżeli ma ktoś jednak pomysł jak to naprawić to pisać.

Odpowiedz do tematu