Xfire Polish Support - Xfire.net.pl Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Przesunięty przez: yaszko
2007-10-01, 20:34
screenshot'y
zmora
~rozbudzony

Wysłany: 2007-06-30, 00:38   screenshot'y

Mam taki mały problem, a mianowicie chodzi o to że nie mogę zrobić screenshot'a ;( i nie wiem dlaczego. Gram w ET cały czas wiec nie wiem jak w innych grach. HELP ME PLIZZZZZ

nicram44 
~zakorzeniony
facet z PMSem ;)

Wysłany: 2007-06-30, 08:30   

w trakcie gry naciskamy klawisz "print screen" (jest po prawej stronie klawisza "F12", po powrocie do windowsa otwieramy program "Paint" z rozwiniętej listy wybieramy "wklej" i klikamy w to prawym przyciskiem myszki... i voila mamy zrzut ... ślicznie, prawda ??

zmora
~rozbudzony

Wysłany: 2007-06-30, 08:56   

Tak tylko mi sie rozchodzi o to że nie mogę zrobić screenshot'a poprzez program x-fire(kapisz ??), dlatego temat założyłem w dziale "xfire pomocnik". I nie wiem czy to złe ustawienia czy coś w programie nie tak.

edit:
Dzięki za profesjonalna pomoc :/ sam sobie poradziłem z tym problemem tylko jest jeszcze inny, jak włączam opcje "pokazuj wiadomości czatowe w grze" to gra włącza mi sie raz na 20 czasami wcale.

nicram44 
~zakorzeniony
facet z PMSem ;)

Wysłany: 2007-06-30, 16:01   

zmora napisał/a:
Tak tylko mi sie rozchodzi o to że nie mogę zrobić screenshot'a poprzez program x-fire(kapisz ??)

nie, nie kapię, co najwyżej tryskam...
a na przyszłość może się nauczysz opisywać problem po całości a nie "nie mogę zrobić zrzutu z ekranu",
nikt tu nie jest jasnowidzem i nie będzie zgadywał o co Ci dokładnie chodzi...

ale przynajmniej moja złośliwa odpowiedź, na Twój pierwszy post, pomogła, zacząłeś myśleć i kombinować i Ci się udało...
szczerzę Ci gratuluje, może myślenie wejdzie Ci w nawyk :mrgreen: :lol:

zmora
~rozbudzony

Wysłany: 2007-06-30, 19:22   

No naprawdę tak trudno było się domyśleć, że jeżeli temat zakładam w temacie "xfire pomocnik" to chodzi mi o zrzut do programu xf. Tak się składa że nie jestem jeszcze takim kretynem żeby nie umieć używać przycisku "Print Screen".

I może tak już nie będziemy offtopować, i wymieniać miedzy sobą złośliwości.

Mam też prośbę o niezamykanie tematu i jeśli łaska pomoc w rozwiązaniu problemu nr 2.
Jak niejasno coś napisałem to nie trzeba od razu uważać mnie za łoma tylko poprosić o sprecyzowanie swojego problemu. Czasami jak ludziom się spieszy to nie przywiązują tak bardzo uwagi do szczegółowości swojego posta i zdarzy im się użyć "skrótów myślowych".

nicram44 
~zakorzeniony
facet z PMSem ;)

Wysłany: 2007-07-01, 10:43   

zmora napisał/a:
jest jeszcze inny, jak włączam opcje "pokazuj wiadomości czatowe w grze" to gra włącza mi sie raz na 20 czasami wcale.

używasz spolszczenia czy w wersji oryginalnej masz Xfire ?
jeśli ze spolszczenie to może być wina spolszczenia, jeśli w wersji oryginalnej, to może być spowodowane tym, że gra nie dopuszcza do używania innych aktywnych programów lub po prostu złej konfiguracji programu... ponieważ chodzi Ci o ET to najlepiej na PW do Comara napisz albo zmolestuj go na Xfire

zmora
~rozbudzony

Wysłany: 2007-07-01, 23:24   

Aktualnie używam spolszczenia ale wydaje mi się że to jednak nie jego wina aczkolwiek sprawdzę jeszcze odinstalowywując je jeżeli to pomoże to dzięki bardzo jeżeli nie to też dzięki bardzo i zgłoszę się do Comara.

PyToN 
Spam BOT

Wysłany: 2007-07-02, 07:23   

zmora napisał/a:
Aktualnie używam spolszczenia

Ale czy aby aktualnego ??
Ps. Powyłączaj niepotrzebne działające programy w tle.

Najpierw KLIKNIJ <= , potem pytaj !!!

zmora
~rozbudzony

Wysłany: 2007-07-02, 20:58   

PyToN napisał/a:
zmora napisał/a:
Aktualnie używam spolszczenia

Ale czy aby aktualnego ??

1.77 no to chyba aktualne

Hate_Machine
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-02, 22:05   

proponuję
a) przejść na eng i zobaczyć czy opcja screenów zadziała
b) przeinstalować xfire

zmora
~rozbudzony

Wysłany: 2007-07-03, 12:58   

Trochę bardziej rozjaśnię sytuacje. Mianowicie obczaiłem że screenshot'ów nie mogę robić gdy mam odznaczoną opcje "pokazuj wiadomości czatowe w grze", natomiast gdy ta opcja jest włączona to gra uruchamia się raz na 20 prób średnio, ale jak mam odznaczoną tą opcje to wchodzi do gry normalnie z tym że nie nalicza mi w ogóle statystyk i nie mogę jak już wyżej napisałem pstrykać zrzutów.

Gdybym teraz odpowiedź Hate_Machine, odniósł do mojego problemu ani a, ani b nie działa, dalej tak samo. Podpowiedź PyToN'a, też nie pomogła.

Odpowiedz do tematu