Xfire Polish Support - Xfire.net.pl Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Problem z screenshotami
deavon
~rozbudzony

Wysłany: 2009-02-07, 15:46   Problem z screenshotami

Dzisiaj z'uploadowałem pare screenów z Lineage 2 i problemem jest to że znikła mi cała sekcja z tymi screenami. Jak daje na podgląd pierwszego screena na stronce i jade po lewej w góre to te screeny są na serwerze, ale na view all ich nie widać.

PyToN 
Spam BOT

Wysłany: 2009-02-07, 17:02   

Hmm, dziwna sprawa w twoim profilu nie wyświetla, ale jak się kliknie na zdjecie z prawej strony to jest ok.
http://www.xfire.com/scre...44539d604fb.png
Poczekaj, być może dodadzą wkrótce.

Najpierw KLIKNIJ <= , potem pytaj !!!

Unidentified 
Jestem Wredny

Wysłany: 2009-02-07, 19:26   

Też miałem screeny z Lineage 2 których na serwerze aktualnie nie ma.

Przyczyną tego zjawiska jest być może to że aktualnie xfire nie suportuje in-game w tej grze. Były z nim niestety problemy i jak dotąd nie udało im się tego poprawić. Dla niektórych być może

macky1985
~rozbudzony

Wysłany: 2009-03-19, 07:59   

W końcu udało mi się ustawić xfire in-game w Lineage 2. Moge robić screeny tak jak w innych grach, normalnie je uploaduje. Program pokazuje nowe screenshoty. problem pojawia się gdy wchodze na strone xf i okazuje się że w katalogu tych screenshotów nie ma. Natomiast w dziale Last week są miniaturki tych screenów i jak klikne na full size pokazuje unknown image. Wie ktos o co z tym chodzi?

ZeFFir 
Crazzyyy !?

Pomogła: 19 razy
Wysłany: 2009-03-19, 15:29   

Renger napisał/a:

Przyczyną tego zjawiska jest być może to że aktualnie xfire nie suportuje in-game w tej grze. Były z nim niestety problemy i jak dotąd nie udało im się tego poprawić. Dla niektórych być może

Pomogłem? Nie dziękuj, kliknij ;)

Zanim wyślesz propozycje o dodaniu mnie na liste przyjaciół uzasadnij swój problem/zagadnienie,
nie mam zamiaru trzymać ludzi którzy chcą mieć zapełnioną listę, żeby podnieść swojego ego "ouaaaaa ilu ja mam przyjaciół!!!".

Odpowiedz do tematu