Xfire Polish Support - Xfire.net.pl Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Problem z zapisem ustawień...
Matelan 
~mocno zakorzeniony
FeelTheKick!

Wysłany: 2007-10-07, 11:23   

To ciekawe bo ja w xfireuser.ini mam tylko to:

[ClientStatistics]
RunCount=0

siwy930
~czipsy przyszły

Wysłany: 2007-10-07, 11:24   

ja nie mam wogle tam xfireuser.ini , ani zadnego pliku, jest tylko folder chatlog

[ Dodano: 2007-10-07, 11:27 ]
http://download.chip.eu/pl/download_pl_152579.html

Daje wam linka, mi to pomoglo :) zainstalowalem xfire 1.69 sciagnelo mi aktualizacje i wszystko dziala, auutologin itp :)

=| ale dalej nie pokazuje mi ze mam zainstalowane faces of war;/ foramta mi sie nie chce robic :P

NitroNike 
~bywalec

Wysłany: 2007-10-07, 12:34   

siwy930 napisał/a:
Daje wam linka, mi to pomoglo :) zainstalowalem xfire 1.69 sciagnelo mi aktualizacje i wszystko dziala, auutologin itp :)

Stare wersja już nie ważne tylko nowe wersja xfire 1.82

kamikadze 
~rozbudzony

Wysłany: 2007-10-10, 14:56   

NitroNike czytaj ze zrozumieniem
siwy930 napisał "zainstalowalem xfire 1.69 sciagnelo mi aktualizacje i wszystko dziala"

Hate69 
The Moo

Wysłany: 2007-10-10, 19:22   

kamikadze napisał/a:
siwy930 napisał "zainstalowalem xfire 1.69 sciagnelo mi aktualizacje i wszystko dziala"
na 69 hmm :>
dziwnym nie jest że działa ^^
co prawda zastanawiającą rzecz ostatnio nakryłem na kompie na którym kiedyś x działało normalnie a ostatnio gdy wrzuciłem ponownie instalkę zaczęło "warczeć" z początkową konfiguracją za każdym razem gdy odpalałem :|
nie wiem... może trza by te wszystkie problemy na oficjalu rzucić co? chyba że wiedzą i mają to w d... w głębokim poważaniu :roll:

ScoField 
~rozbudzony
ScoField

Wysłany: 2007-12-11, 10:02   

Witam!
Poszperałem nieco na angielskim forum i znalazłem prosty, acz skuteczny sposób na Xfire.
Jeśli w swojej nazwie użytkownika Windows macie jakieś polskie znaki (bądź inne nie-alfanumeryczne) musicie, niestety, stworzyć nowego użytkownika. Chodzi o to, by folder dane aplikacji miał w swej ścieżce jedynie znaki alfanumeryczne. Zmiana nazwy użytkownika w tym wypadku nic nie da, ponieważ folder użytkownika i tak pozostanie bez zmian.
Mi pomogło, wszystko się ładnie zapisuje!
Pozdrawiam!

Badzikmaster 
~rozbudzony
LoL??

Wysłany: 2007-12-20, 16:44   

Dawno tu nie zaglądałem, ciągle poszukiwałem odpowiedzi na pytanie: "dlaczego moje ustawienia się nie zapisują?". Postanowiłem tu zajrzeć po dłuższej nieobecności a tu odpowiedź jak na talerzu :mrgreen: Wielkie graty dla tego pana :) ;)

Futri 
~rozbudzony

Wysłany: 2008-07-17, 14:17   

Cytat:

=| ale dalej nie pokazuje mi ze mam zainstalowane faces of war;/ foramta mi sie nie chce robic :P

Ściągnąłem zaznaczyłem autologin zażądało żeby uaktualnienia zassało patch się instaluje i znowu muszę wpisywać dane i za nic **** nie chce zapamiętać.... :evil:

NitroNike 
~bywalec

Wysłany: 2008-07-18, 00:18   

Futri napisał/a:
Cytat:

Ściągnąłem zaznaczyłem autologin zażądało żeby uaktualnienia zassało patch się instaluje i znowu muszę wpisywać dane i za nic **** nie chce zapamiętać.... :evil:

Router zabklowanie ip tak samo jak mój kolega to trzeba zrób odblokuj wtedy normalny zapamięta login i hasło :)

....::::::::::::::.....

Futri 
~rozbudzony

Wysłany: 2008-07-18, 15:41   

No mam router ;/ ale co gdzie odblokować?!?!? i jak?

Odpowiedz do tematu