Xfire Polish Support - Xfire.net.pl Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Nietypowy problem...
sychu961 
~rozbudzony

Wysłany: 2010-11-06, 14:34   Nietypowy problem...

chodzi mi oto ze gram w Arcanie Gothic 4 i xfire smigal super naliczal godziny robil fotki i filmiki i wysylal na profil bez problemu ale od paru dni xfire zwarjowal niewiem czemu ,nienalicza juz wogule mi godzin robi fotki i filmiki ale jak wysylam je na profil to wyskakuje mi blad (Proszę odwiedzić stronę Xfire FAQ , by uzyskać więcej informacji) a co gorsze zniknely mi wszystki fotki i filmiki i godziny ktore rozegralem w Gothica 4 , wie moze ktos oco chodzi czy xfir robi jakies aktualizacje z ta gra bo ja niemam pojecia oco chodzi...reszta gier dziala bez problemu...

PyToN 
Spam BOT

Wysłany: 2010-11-07, 11:10   

Ostatnio xfire coś "kombinuje" i często występują takie błedy, jeśli nie nalicza ci godzin sprawdź czy w xfire masz dodana gre (mi zdarzyło się, że xfire wykrywał fallouta:nv a następnego dnia już nie)

Najpierw KLIKNIJ <= , potem pytaj !!!

sychu961 
~rozbudzony

Wysłany: 2010-11-07, 14:59   

Tak gra jest dodana do xfire , no juz dzis pojawily sie spowrotem moje filmiki i fotki z gry na profilu , teraz tylko nienalicza mi godzin , mysle ze z czasem naprawi sie samo ...

imyourkillerpl 
~rozbudzony

Wysłany: 2010-11-08, 03:50   

..na oficjalnym forum xfire ..mozna pzreczytac że mają awarię serwerów i niektóre funkcje mogą nie działać poprawnie. Choćby ot pokoje chatowe, żeby dalo sięprzez nie rozmawiać, trzeba wejść do ustawień danego pokoju (w oknie pokoju klikamy kolejno: AKCJE -> ADMINISTRATOR -> USTAWIENIA POKOJU), przechodzimy na zakładkę GŁOS ..i lokacja przestawiamy na AUTOMATYCZNIE WYBIERZ NAJLEPSZEGO HOSTA lub UZYJ MOJEGO KOMPUTERA JAKO HOSTA, tej drugiej opcji zalecam użyć tylko jak nie zadziała pierwsza, i najlepiej używać jej na komputerze z dostępem do dobrego łącza synchronicznego.

diablo2192
~rozbudzony
!SR!DIABLO

Wysłany: 2010-11-08, 15:25   

A wiecie może jak długo mogą mieć te problemy?

Odpowiedz do tematu