Xfire Polish Support - Xfire.net.pl Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Przesunięty przez: c0m4r
2006-12-02, 06:04
Opinie dotyczące spolszczenia.
c0m4r 
~znawca forum

Wysłany: 2007-04-14, 00:30   

czyli czekamy na yaszka ^^

Hate_Machine
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-14, 00:47   

c0m4r napisał/a:
czyli czekamy na yaszka ^^
jak zwykle :P

Fortun 
~ten który wie...

Wysłany: 2007-04-14, 13:03   

Ciekawe czy się doczekamy :P

c0m4r 
~znawca forum

Wysłany: 2007-04-15, 01:01   

dobra skończcie ot,
btw."40 lat minęło..." xD

Muad'D!b
~rozbudzony

Wysłany: 2007-04-25, 10:56   

8) Cze all na wstepie tego posta chcialem podziekowac yaszko ;) ze wogule sie wzial za to i poswiecil swoj czas na spolszczenie xfire i ulatwienie niektorym obslugiwanie sie tym programem a jak sie nie myle mlodziez uczy sie chyba jezykow obcych i nie powinni miec z tym problemu ale znajac nasza polska mentalnosc jestesmy troszke wygodni ;) . Choc z 2 strony jestem zdziwiony :( ze ktos kto stworzyl xfira nie pomyslal od samego poczatku o polskim jezyku skoro sa tam takie jak : koreanski , 2 chinskie . Chmm czy moze polski jest trudniejszy niz owe wymienione :lol: ale coz jakos sobie radzimy i mamy kogos co sie tym zajal. Dobra tyle na wstepie bo widze ze sie troszke zagalopowalem a nie oto mi chodzilo. Wiec przejdzmy do celu jest maly problem zwiazany z spolszczeniem tego programiku ogolnie chodzi ze po zainstalowaniu nakladki po polsku nie mozna dodac zadnej gry ktora nie byla zainstalowana .Ja tego nie zauwazylem gdyz nie u mnie wystapil ten problem ( uzyw. wersje eng ) tylko u kolegi ktory zainstalowal spolszczenie i nie mogl dodac ET do xfire dopiero gdy powrocil do jezyka eng mogl to uczynic poniewaz pojawily sie te opcje ktore wczesniej byly a w jezyku polskim nie wiec na przyszlosc dla wszystkich ktorzy zainstaluja spolszczenie najpierw zrobcie to w wersji eng a potem tylko zmiencie sobie na pol do czasu gdy oczywiscie zostanie to poprawione . Pozdr all player ;)

c0m4r 
~znawca forum

Wysłany: 2007-04-25, 11:57   

Muad'D!b, to jest spolszczenie, które nie działa poprawnie w najnowszych wersjach xfire, nowym spolszczeniem zajmować się będzie z tego co wiem Ranger.

Unidentified 
Jestem Wredny

Wysłany: 2007-04-25, 17:00   

Dzisiaj wydam (jak zdąze) nieoficjalną poprawioną wersje kompatybilną z xfire 1.74. Wydaje się niby mało przerabiana a jak się zerknie do środka to jest tego jak diabli :D

PyToN 
Spam BOT

Wysłany: 2007-04-25, 18:09   

No ja osobiscie doczekac sie nie moge :D
BTW najwazniejsze jest chyba to dodawanie gier i odpalanie ich z xfire.

Najpierw KLIKNIJ <= , potem pytaj !!!

Magnum 
~coś tam napisze

Wysłany: 2007-12-14, 12:53   

Ja bym miał tylko mała sugestię - zmień Skasowany (ang. frags) na np. fragi; nawet ładnie sie spolszcza, bo jednak "Skasowany" to źle brzmi i jest za długie.

Odpowiedz do tematu