Xfire Polish Support - Xfire.net.pl Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
upload własnych screenow
ZeFFir 
Crazzyyy !?

Wysłany: 2009-01-29, 21:26   upload własnych screenow

primo, chciałbym abyś nie nadużywał tej opcji do wrzucania swoich własnych zdjęć, sygn etc. etc. twoj profil xf posiada BBcode wiec nie ma problemu abyś mógł zamieścić je w podpisie.
Natomiast ujawniam to abyś mógł się lansować swoimi starymi screenami za czasów kiedy nie miałeś Xfire :P
1. najpierw zajmijmy sie przygotowaniem screena. skopiujmy go na pulpit i podmienmy rozszerzenie na .PNG
2. odpalamy sobie grę ktorą suppurtuje xfire, robimy screena np w menu po czym wyłączamy
3. po pojawieniu się komunikatu, odznaczamy 'upload' i klikamy ok
4. teraz wchodzimy w C:/ProgramData/XFire/Screenshot (w xp'ku ten katalog mamy tam gdzie zainstalowalismy xfire) kopiujemy nazwe naszego nowego screena.
5. wyłączamy komunikator i podmieniamy nazwe screena który trzymamy na pulpicie na ten zrobiony przez xf.
6. kopiujemy i podmieniamy w katalogu screenshot (pamietaj aby nasz screen mial rozszerzenie .png)
7. wlaczamy xfire nastepnie tools -> options -> general -> advanced -> zaznaczamy enable logging. po czym wylogowywujemy się i wychodzimy z xfire
8. po włączeniu klikamy na zakładke ze screenami, wybieramy nasz i uploadujemy.

otrzymamy taki efekt (patrz: screeny z COD 4 MP)

Pomogłem? Nie dziękuj, kliknij ;)

Zanim wyślesz propozycje o dodaniu mnie na liste przyjaciół uzasadnij swój problem/zagadnienie,
nie mam zamiaru trzymać ludzi którzy chcą mieć zapełnioną listę, żeby podnieść swojego ego "ouaaaaa ilu ja mam przyjaciół!!!".
Ostatnio zmieniony przez ZeFFir 2009-01-30, 07:31, w całości zmieniany 1 raz  

Hate69 
The Moo

Wysłany: 2009-01-30, 03:19   

hmm...
dziwne ostatnio jak mi się x wykrzaczył przy zapisie screenów z Sin Emergence i część z nich była jako bmp... po zmianie na png nie chciało się wrzucić na serva jakieś ERROR GUID wywalało czy coś...
nie wiem jakim cudem u ciebie to działa :P

Odpowiedz do tematu