Xfire Polish Support - Xfire.net.pl Strona Główna


   
 
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Lista gier (free), ktore obsługuje xfire
PyToN 
Spam BOT



Posty: 1025
Wysłany: 2007-08-31, 09:23   Lista gier (free), ktore obsługuje xfire

Jest to zbiór wszystkich* darmowych gier, które "współpracują" z naszym ukochanym xfire.

Albatross18 - http://www.albatross18.com/
America's Army - http://www.americasarmy.com/downloads/
Anarchy Online - http://www.anarchy-online...w&template=main
BZFlag - http://www.bzflag.org
Carom 3D - http://www.carom3d.com/
Codename Gordon - http://www.cda.pl/gry/hl2d.php
Counter-Strike 2D - http://www.cs2d.com/
Eternal Lands - http://www.eternal-lands.com/
F.E.A.R Multiplayer - http://www.joinfear.com/
Fly for fun - http://flyff.gpotato.com/
Frets On Fire - http://louhi.kempele.fi/~skyostil/uv/fretsonfire/
GameTap (Service, Free Trial, XFire Supported) - http://www.gametap.com/
GTA2 - http://www.rockstargames.com/classics/index.html
Gunbound World Champion - http://gunbound-world-champion.en.softonic.com/
Gunz: The Duel - http://www.gunzonline.com
Hero Online - http://hero.netgame.com/
JX Online(Chinese Language) - http://www.molinternation...reedownload.asp
Kal Online - http://www.kalonline.com/
Knight Online - http://www.knightonlineworld.com/
KwonHo - http://kwonho.ijji.com/
Maplestory - http://www.maplestory.com/
Navyfield - http://www.navyfield.com
Rappelz - http://rappelz.gpotato.com/
Rakion:Chaos Force - http://www.rakion.net/
Shadowbane - http://chronicle.ubi.com
Shattered Galaxy - http://www.sgalaxy.com/
Shot Online - http://www.shot-online.com/
Silkroad - http://www.silkroadonline.net/
Space Cowboy - http://sco.gpotato.com/
Soldat - http://www.Soldat.pl (POLSKA gra)
Soldier Front - http://sfront.ijji.com/
Starsiege tribes - http://www.fileplanet.com...ribes-Full-Game
Stepmania - www.stepmania.com www.stepmaniaonline.com
Trackmania Nations - http://www.trackmanianations.com/
Trickster online - http://www.tricksteronline.com/
Warsow - http://www.warsow.net
WarRock - http://www.warrock.net/
Wolfenstein: ET - http://www.cda.pl/gry/et.php
Voyage Century - http://www.voyagecenturyonline.com/

*Jeśli wiesz o jakiejś grze (free), która jest wspierana przez xfire, dopisz ją !
_________________





Najpierw KLIKNIJ <= , potem pytaj !!!
 
     
Hate69 
The Moo



Wiek: 26
Posty: 624
Wysłany: 2007-10-07, 14:07   

DjPeja napisał/a:
niezbędne :)
niezbędne to zaraz będzie... wywalenie twego posta który nic nie wnosi :>

łoł Soldat darmowy? O_o
z tego co pamiętam to aby mieć pełną wersję to trza było rzucić im na tace coś... już nie chcą? :D
 
     
Teamker 
~znawca forum
Inactive


Posty: 316
Wysłany: 2007-10-07, 14:10   

Żeś walnął xD Soldat zawsze był darmowy, a jeśli chcesz możesz zapłacić i dodatkowe opcje dostajesz + gwiazdka przy nicku że zakupiłeś ;p
 
     
Hate69 
The Moo



Wiek: 26
Posty: 624
Wysłany: 2007-10-07, 14:12   

hmm... bo ja wim... pamiętam że miałem problemy z łączeniem się przed wrzuceniem "lekarstwa" na exeka :P
 
     
DjPeja 
~rozkręca się
Przemyskie Bractwo



Wiek: 20
Posty: 83
Skąd: Przemyśl
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2007-10-07, 15:02   

szkoda że tak maplestory sie tak długo ściąga :/
_________________
Problem z PunkBuster?
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum Template created by Qbs.
Template theme based on Unofficial modifications.
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12