Xfire Polish Support - Xfire.net.pl Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Zamknięty przez: PyToN
2007-05-06, 13:31
Jak zrobic klan w Counter-Strike 1.6?
DjPeja 
~rozkręca się
Przemyskie Bractwo

Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2007-05-03, 13:03   Jak zrobic klan w Counter-Strike 1.6?

możecie mi powiedziec jak zrobic klan w CS 1.6?

tylko nie ten pifpaf.pl itp

pomożecie?

ZeFFir 
Crazzyyy !?

Wysłany: 2007-05-03, 20:49   

Hm, klan w CSie to nic innego jak grupa ludzi którzy razem grają ^^", a wyróżniają się przedrostkiem przed nickiem - to chyba oczywiste... co wtym trudnego wymyślić nazwe dla klanu, skrócić nazwe np. Zapieczone Faworki na [ZF]. Żeby było ładniej wystarczy jeszcze zrobić forum klanu ( www.fora.pl <- bezpłatne fora i łatwe w wykonaniu) i to wszystko, ale nie wiem czy sie dobrze zrozumieliśmy ^^

Pomogłem? Nie dziękuj, kliknij ;)

Zanim wyślesz propozycje o dodaniu mnie na liste przyjaciół uzasadnij swój problem/zagadnienie,
nie mam zamiaru trzymać ludzi którzy chcą mieć zapełnioną listę, żeby podnieść swojego ego "ouaaaaa ilu ja mam przyjaciół!!!".

Hate_Machine
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-03, 21:13   

ZeFFir napisał/a:
Zapieczone Faworki
:lol:
to ja proponuję ZK czyli... Zabójcze K***wiki :mrgreen: (cenzura wprowadzona z myślą o najmłodszych :P )

ZeFFir 
Crazzyyy !?

Wysłany: 2007-05-03, 21:16   

Hm ZK na mnie źle wpływa kiedyś na CSie miałem nick Zbuntowana Koszula a skrót był własnie ZK ^^. Na poważnie to nazwa dla klanu może być Headshot Team (HsT)^^". Jeśli sobie nie poradzisz z forum moge Ci zrobić to jakieś 10 min :]

Zanim wyślesz propozycje o dodaniu mnie na liste przyjaciół uzasadnij swój problem/zagadnienie,
nie mam zamiaru trzymać ludzi którzy chcą mieć zapełnioną listę, żeby podnieść swojego ego "ouaaaaa ilu ja mam przyjaciół!!!".

Hate_Machine
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-03, 22:16   

ZeFFir napisał/a:
Headshot Team (HsT)
Regulamin:
1. cały czas muszą być headshoty :mrgreen:

PyToN 
Spam BOT

Wysłany: 2007-05-04, 07:36   

ZeFFir napisał/a:
Zbuntowana Koszula

Ja grałem kiedys pod paroma "dziwnymi" nickami, jednak do nicku "Coś Takie" mam sentyment :mrgreen:

ZeFFir napisał/a:
Zapieczone Faworki

Najpierw KLIKNIJ <= , potem pytaj !!!

DjPeja 
~rozkręca się
Przemyskie Bractwo

Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2007-05-04, 13:52   

bądźcie ziomy i powiedźcie

Blue 
~coś tam napisze

Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2007-05-04, 14:01   

No po prostu zakładając klan szukasz graczy którzy chcą do klany. Umawiacie się, że przed nickiem macie te ZF np. [ZF] Blue xD Potem zakładasz forum no i swój klanowy serwer, a na końcu grasz spary xD

Unidentified 
Jestem Wredny

Wysłany: 2007-05-04, 14:13   

http://www.xfire.com/clans/

Register a new clan or guild ( Rejestruj Klan lub Gildie)

a dalej to musisz sobie poradzic sam.

Nie bardzo rozumiem temat, bo wszystko w nim zostało wyjaśnione a ty dalej nic z tego nie wiesz. Jeżeli chcesz założyć klan w xfire to wejdź na tą stronę co ci podałem i kombinuj.

napster 
~coś tam napisze

Wysłany: 2007-05-04, 16:15   

Lol w ogóle co to za topic :D rotfl
W klanie o to chodzi by mieć swoich ziomkówi i grać clan wary z innymi n00bkami :evil:
ZeFFir napisał/a:
Żeby było ładniej wystarczy jeszcze zrobić forum klanu ( www.fora.pl <- bezpłatne fora i łatwe w wykonaniu)

Taki klan który ma forum i się chwali tym to jest żal klan :D podstawa to strona :p

Unidentified 
Jestem Wredny

Wysłany: 2007-05-04, 18:47   

fora.pl to największy na swiecie syf, instalowanie forum na tego typu skryptach nie jest opłacalne. Już lepiej sobie poszukać jakiś darmowy hosting z obsługą PHP i MySQL i postawic skrypt forum. Jedyny plus tego jest taki że forum możan tam postawić w pare sekund. Tego typu skrypty dają ogromne ograniczenia, w przysłosci brak mozliwosci modyfikowania forum i stawiania własnych stylów. Jeżeli klan się diocenia to na pewno zainwestuje w strone i forum a nie bedzie stawiałich na jakiś badziewiach.

napster napisał/a:
Lol w ogóle co to za topic :D rotfl

Ten temat miał być napisany w temacie od humoru ale autor tematu się pomylił i źle go napisał ;D

ZeFFir 
Crazzyyy !?

Wysłany: 2007-05-04, 19:07   

Napster, żal klan? Szkoda mi takich ludzi, którzy na siłe próbują wymyślać jakieś teksty, a najlepsze jest to że inni twojego pokroju je powtarzają... wogóle napisałem że klan ma się chwalić? Przeliteruj sobie mój post na głos, a może się dowiesz

Renger, fora.pl nie jest najlepszym skryptem PHP... ale na sam początek jest bardzo łatwy w obsłudze. Masz tam gotowce wystarczy je załadować ;) Idealny dla kogoś kto zaczyna.

Ostatnio zmieniony przez ZeFFir 2007-05-04, 21:06, w całości zmieniany 1 raz  

Unidentified 
Jestem Wredny

Wysłany: 2007-05-04, 20:50   

Cytat:
Renger, fora.pl nie jest najlepszym skryptem PHP... ale na sam początek jest bardzo łatwy w obsłudze. Masz tam gotowce wystarczy je załadować ;) Idealny dla kogoś kto zaczyna.

mają wywalone połowę funkcji z PA, jeżeli twoje forum jest rozwinięte i zamierzasz rozwinąć serwis to się zaczynają prawdziwe jaja ;D Nie ma możliwości zrobienia kopi zapasowej bazy danych żeby np forum przenieść na inny serwis bardziej stabilny. CO jest lepsze koleżanka miała dosyć rozwinięte forum, okolo 1k userwów, działało (czasami w ogóle nie działało) bardzo wolno, występowały liczne błędy, do tego są reklamy co jeszcze bardziej spowalnia. Jako że miałem doświadczenia na farach chciałem zrobić kopie bazy danych, z poziomu PA nie było to możliwe więc napisałem list do administracji fora.pl z prośbą o uzyskanie kopii bazy danych. I teraz zaczyna się cyrk, w odpowiedzi mi napisali że mi tej kopi nie udostępnią bo wykradne im ich skrypt który opracowali do wystawiania tego typu for. Każda osoba znająca podstawy PHP i MySQL wie że nie ma możliwości wykradzenia skryptu mając samą kopie bazy danych, do tego celu służy przecież skrypt napisany w PHP. Odpisałem więc im żeby sobie jaj ze mnie nie robili bo się tylko ośmieszają, to mi już nie odpisali ;( Po co inwestować w takie forum, pisać na nim jeżeli w przyszłości gówno z tego będziemy mieli przy próbie stworzenia prawdziwego serwisu. Podobną sytuację mamy zresztą tu na forum, admina nie ma, chmody nie ustawione i dupa, nie da rady sie zrobić nawet kopi bazy danych :/
Założyć forum na darmowym serwerze to nic trudnego, wystarczy znajść darmowy hosting, np ovh.pl, wysłać pliki przez ftp ustawić chmody i ma się forum ze wszystkimi mozliwosciami, do tego mamy mozliwosc przenoszenia kopi bazuy danych, szybsze serwery, mozliwosc modyfikowania skryptu, robienie własnych styli itp.

Wybaczcie że nie na temat ale jak widze takie rzeczy to mi sie niedobrze robi :/

ZeFFir 
Crazzyyy !?

Wysłany: 2007-05-04, 21:05   

Dlatego napisałem dobre dla tych co zaczynają :P . Przy okazji gratulacje nowej posady ;)

napster 
~coś tam napisze

Wysłany: 2007-05-06, 10:26   

ZeFFir napisał/a:
Napster, żal klan? Szkoda mi takich ludzi, którzy na siłe próbują wymyślać jakieś teksty, a najlepsze jest to że inni twojego pokroju je powtarzają... wogóle napisałem że klan ma się chwalić? Przeliteruj sobie mój post na głos, a może się dowiesz

Chłopcze a kto mówi że ja miałem na myśli twój post z tym "chwaleniem" chodzi mi o to że jest dużo ludzi którzy zakładają klan a później wchodzą na ffa i próbują na siłe kogoś rekrutować mając argument tylko taki że mają forum.

To raczej była rada dla autora tego topicu .
Więc mi tu nie wyjeżdżaj tylko sie zastanów co piszesz

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi