Xfire Polish Support - Xfire.net.pl Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
panie admin zgłoś się -.-
Hate_Machine
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-23, 00:02   panie admin zgłoś się -.-

nie no co tu się dzieje :-?
najpierw c0m4r traci moda tera krzykopudło znikło... co będzie kolejne? forum? :roll:
pojawia się i znika... przy okazji coś zabiera -.-"
może byś się admin odezwał raz na jakiś czas a nie włazisz "psujesz" i wychodzisz -.-
wiem admin nie powinien się tłumaczyć ale... :-/ zdeka niepoważne to jest :-?
PS specjalnie nie wysyłałem pw :] moderatorzy nie blokować tematu ;-)

c0m4r 
~znawca forum

Wysłany: 2006-10-23, 11:58   

Yaszko jest administratorem nieodpowiedzialnym,
robi wszystko na własną rękę nie informując nikogo o tym,
tyle na temat, jakieś info by się przydało nawet szaremu użytkownikowi.

EVEL MARADON 
~coś tam napisze
cOlA rUllleZZZ

Wysłany: 2006-10-23, 13:17   

ale czemu mialby informowac kogokolwiek a tym bardziej Ciebie odnosnie tego ze zmienia troche forum :?:
normalny użytkownik tego nie zauwazy bo forum nie jest miejscem na przepychanki..Uzytkownik ktory tu wchodzi chce uzyskac odpowiedzi na nurtujace pytnie..przeciez te forum jak dobrze mi sie wydaje nie jest ogolnotematyczne

c0m4r 
~znawca forum

Wysłany: 2006-10-23, 15:13   

Boże widzisz i nie grzmisz, weź się EVEL przeczytaj i zastanów co Ty pieprzysz za bzdury,
użytkownicy mają prawo wiedzieć co się dzieje z forum, tak jak społeczeństwo ma prawo wiedzieć co dzieje się w państwie/z państwem.

PyToN 
Spam BOT

Wysłany: 2006-10-23, 17:12   

EVEL MARADON napisał/a:
ale czemu mialby informowac kogokolwiek a tym bardziej Ciebie odnosnie tego ze zmienia troche forum

Dlatego, ze sam Admin nie prowadzi forum, dzieki userom istnieja fora tematyczne i według mnie powinien zrobic np. ankiete pytając sie wprost "Czy SB ma zostac ?"

c0m4r napisał/a:
użytkownicy mają prawo wiedzieć co się dzieje z forum

Dokładnie sie zgadzam z tobą c0m4r, bez uzytkownikow nie bylo by forum i nie bylo by co "Adminowac" :-P

Hate_Machine napisał/a:
PS specjalnie nie wysyłałem pw :] moderatorzy nie blokować tematu

Nie zamkne tematu, bo jak inni chce wiedziec co sie dzieje z forum.

Podsumowując nie pochwalam dzialan Admina. Mam nadzieje, ze wezmie sobie do serca niektore komentarze co do jego osoby.

Najpierw KLIKNIJ <= , potem pytaj !!!

nicram44 
~zakorzeniony
facet z PMSem ;)

Wysłany: 2006-10-23, 17:57   

EVEL MARADON napisał/a:
przeciez te forum jak dobrze mi sie wydaje nie jest ogolnotematyczne

wiesz... nawet nie wiem... czy chce mi sie komentować Twoją wypowiedź, co prawda masz rację ale to my wszyscy użytkownicy tworzymy to forum i gdybyś nie zauważył, to parę osób ubolewa nad brakiem możliwości swobodnego pogadania TUTAJ na interesujące ICH tematy, poznaliśmy się TUTAJ, na tym forum i jeśli by nam na nim i jego rozwoju nie zależało to byśmy klikali ze sobą tylko przez Xfire lub insze komunikatory, nie wiem, nie podoba Ci się, że tu jesteśmy to napisz list otwarty (jako nowy temat) do admina z prośbą o zbanowanie wszystkich użytkowników, którzy choć raz wypowiedzieli się tutaj na temat inny niż Xfire, a że i Ty sam sie udzielałeś to i Ciebie by musiał zbanować i siebie również... jest dział Hyde Park, jesli nie rozumiesz co nazwa owa oznacza zapraszam do wikipedii i do dokształcenia się....

p.s. PyToN czy skoro już mam moda to mogę na czerwono pisać ?? :-P :-P :lol:

PyToN : Jak juz pisalem, pewnie ze tak ;-)

Ostatnio zmieniony przez PyToN 2006-10-23, 18:13, w całości zmieniany 2 razy  

Kwiatuszek 
~czipsy przyszły

Wysłany: 2006-10-23, 18:25   

Ostatnio faktycznie admin rzadko się pojawia, widocznie nie ma czasu niemniej jednak uważam, że powinien podać powód dlaczego zamknął sb i mam nadzieję, że go poda :-> . Zamknięcie sb jest na tyle poważną sprawą, dotyczącą wszystkich, że powinno być choćby malenkie wyjaśnienie, ale co degradacji kogoś to niekoniecznie, gdyby yaszko usunął tego użytkownika, wtedy musiałby podać temat, a to była only degradacja...nie wiem z jakiego powodu...ale tu nie musiał się nam tłumaczyć.

Hate_Machine
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-23, 19:13   

EVEL -.-" weź młotek i palnij się nim w łep -.-"
jeżeli to forum ma wogle istnieć to admin powinien być aktywny i informować że chce coś zmienić przynajmniej tak mi się wydaje... niewiem jestam na innych forach i o dziwo admini inforumują że dodają to tamto robią ankiety czy dana rzecz ma zostać czy nie a tu co mam? (jak dostane bana za kolejny text to się nie zdziwie a admin udowodni że nie nadaje się do prowadzenia forum :]) gościa który popisał się że postawił forum, "zrobił" spolszczonko po czym znikł... pojawia się czasem i zabiera coś... toż to chamstwo pospolite jest!
nie oczekuje tłumaczenia się oczekuje tylko jakiejś informacji... jako admin yaszko powinieneś wiedzieć jak się zachować może odrazu zamiast rozwalać wszystko zamknij forum w cholere i problem będzie rozwiązany -.-"

żeby było jasne... mnie tu nie chodzi o krzykopudło czy o moda... chodzi mi tylko o jakieś odzewy ze strony admina i nic więcej... :roll:

PyToN napisał/a:
Nie zamkne tematu, bo jak inni chce wiedziec co sie dzieje z forum.

dzięki ;-)
PS jeżeli coś niezrozumiale napisałem to sorry ale zdeka wkurzony jestem -.-

EDIT nicram44 : pozwoliłem sobie złagodzić Twoją wypowiedź ;-)
Ostatnio zmieniony przez nicram44 2006-10-23, 19:20, w całości zmieniany 2 razy  

nicram44 
~zakorzeniony
facet z PMSem ;)

Wysłany: 2006-10-23, 19:22   

a tak na marginesie, według mnie yaszko, jeśli nie ma czasu, powinien ustanowić "junior admina", który pod nieobecność głównego admina zajmowałby się forum...

Hate_Machine
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-23, 19:27   

nicram44 napisał/a:
a tak na marginesie, według mnie yaszko, jeśli nie ma czasu, powinien ustanowić "junior admina", który pod nieobecność głównego admina zajmowałby się forum...

zgadzam się... :roll: tylko że jak yaszko woli zabierać a nie dawać to ja niewiem jaki jest sens istnienia tego forum :-/

c0m4r 
~znawca forum

Wysłany: 2006-10-23, 19:47   

Hate_Machine napisał/a:
EVEL -.-" weź młotek i palnij się nim w łep -.-"

xD

a tak btw nie łep tylko łeb ;) a tak btw specjalnie nie poprawiłem - nicram 44 ;-)
nicram44 napisał/a:

true, true
Hate_Machine napisał/a:
żeby było jasne... mnie tu nie chodzi o krzykopudło czy o moda... chodzi mi tylko o jakieś odzewy ze strony admina i nic więcej... :roll:

dokładnie, nikt nie karze tego przywracać, o ile admin ma jakieś stosowne wytłumaczenie na swoje decyzje.
Ostatnio zmieniony przez nicram44 2006-10-24, 04:04, w całości zmieniany 1 raz  

Fortun 
~ten który wie...

Wysłany: 2006-10-23, 21:13   

Wchodze na forum i co zastaje? Brak SB. Zero wytłumaczenia. Ojj coś chyba naszemu szanownemu Adminowi Yaszkowi woda sodowa uderzyła do głowy. Jeśli ktoś pamięta stare forum to niech porówna jak było i jak jest. Tu wychodzi, że do władzy nie wolno dopuszczać idiotów. Taką postawę zaprezentował yaszko.

Pozdro for All

EVEL MARADON 
~coś tam napisze
cOlA rUllleZZZ

Wysłany: 2006-10-23, 22:03   

to bardzo dziwne ze wszyscy tak skupiaja sie na adminie :] Zadajcie sobie pytanie jaki charakter ma te forum?? Tytul brzmi " Xfire - Polskie Forum Dyskusyjne" to czy jest napisane gdzie ze te forum ma byc ogolnotematyczne :?: Albo Wam zapadl w pamiec obraz dawnego forum tj Fortunowi..gdzie byc moze bylo one robione na styl ogolny nie wiem. Albo poprostu czytac sie nie zawsze umie. Ale co to ja jestem adminem zeby tak wkolko Wam tu mowic :-P Admin widac wie co robi skoro jest tak a nie inaczej..trudno zeby wszyscy rzadzili :=]
Hmm..zdecydowanie lepszy jeden admin niz 77 ktorzy by sie klocili..a tu kazdy chce rzdzic hmm czy to jakies fatum siedzi nad Xfire w Polsce czy co, a moze to niektorzy nie dorosli do tego aby miec net :?: A moze tak a moze nie :?:
I bedziemy taki durny temat drazyc ze admin zrobil to a nie co innego..czy na innych szanujacych sie forach istnieje cos takiego :?: Ja sie nie spotkalem z takim "buntem" uzytkownikow..w zasadzie skad te poswiecenie bo mnie to interesuje :?:
To jest normalnie niczym zagadkja Strefy 11 :lol:

Albo gorzej to przypomina sejm z tym ze to juz dalekie porownanie :-P
Kazdy chcialby byc adminem takiego forum tylko czy by umial to wykorzystac :?:
Nie bo na slowach i chciach zawsze sie KONCZY :!:

A pomysl z Junior Adminem jestporyty bo jest na tyle niebezpieczny ze trzeba go dac naprawde bardzo zaufanym ludziom.. tu takich nie widze no po za Kobietka jedna na forum ;-)

PyToN 
Spam BOT

Wysłany: 2006-10-23, 22:18   

Cytat:
A pomysl z Junior Adminem jestporyty bo jest na tyle niebezpieczny ze trzeba go dac naprawde bardzo zaufanym ludziom.

Dla mnie pomysl po prostu znakomity.

Wystarczy loooknąć w liste i wybrac pare "opcji"
Laczny czas wizyt -> Admin na 7 miejscu (całe 10,3 godziny)
Wizyt -> Admin znowu 7 miejsce (43 wizyty)

Rozumiem, ze nie mozna caly czas przebywac na forum, ale dzieje sie tak wiele na forum, wiec mozliwe ze potrzeba pomocnika.

EVEL MARADON napisał/a:
tu takich nie widze

Ja widze paru :-P
Junior Admin wcale nie ma tak bardzo duzo opcji w panelu adminstracyjnym, przecietny user ktory zna sie na rzeczy moze pelnic tą role. Tak jak pisales, osoba zaufana, no ale po wypowiedzial co niektorych widac jakim jest czlowiekem.
Mozna przeciez dac kogos na JunAdm na okres probny.

Najpierw KLIKNIJ <= , potem pytaj !!!

Hate_Machine
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-23, 22:48   

EVEL MARADON napisał/a:
a tu kazdy chce rzdzic

przepraszam... wskaż mi posta w którym ktoś pisze że chce rządzić :-> ja jakoś nie widze żeby się ktoś wykłucał o to że chce rządzić...
EVEL MARADON napisał/a:
czy to jakies fatum siedzi nad Xfire w Polsce czy co, a moze to niektorzy nie dorosli do tego aby miec net

oo widze że o sobie piszesz :-D (bez obrazy ale to co wypisujesz to takie głupoty że się czytać nie chce :-D)
EVEL MARADON napisał/a:
I bedziemy taki durny temat drazyc ze admin zrobil to a nie co innego..czy na innych szanujacych sie forach istnieje cos takiego

jeżeli byłoby to forum "szanujące się" to pewno by takiego tematu nie było :roll:
EVEL MARADON napisał/a:
sie nie spotkalem z takim "buntem" uzytkownikow..

to teraz masz okazje kiedyś musi być ten pierwszy raz :]
EVEL MARADON napisał/a:
Kazdy chcialby byc adminem takiego forum tylko czy by umial to wykorzystac
Nie bo na slowach i chciach zawsze sie KONCZY

a skąd wiesz? pytałeś kogoś o to? widzisz prawda jest taka... z tego co widze to paru userów raczej umiałoby wykorzystać panel administracyjny itp. sam jestem adminem na forum (nie, nie to nie żadne przechwałki czy coś w tym stylu) i wiem co do czego służy i naprawde... nawet małpa by potrafiła sobie z tym poradzić
widzisz popatrz na siebie a nie oceniaj innych że są be...
BTW masz młotek?
EVEL MARADON napisał/a:
A pomysl z Junior Adminem jestporyty bo jest na tyle niebezpieczny ze trzeba go dac naprawde bardzo zaufanym ludziom.. tu takich nie widze no po za Kobietka jedna na forum

widzisz i co ty za głupoty piszesz -.-" ja widze tu z 2-3 osoby (na siebie nie patrze bo nie jestem zainteresowany administrowaniem kolejnego forum ;-) ) oczywiście zaufanie jest ważne przy dawaniu admina ale... jeżeli admin nie wie komu dać zawsze może zrobić jakieś głosowanie czy coś... co do Kwiatuszka... bodajże na poprzednim forum była i było nawet ok ;-)
PyToN napisał/a:
no ale po wypowiedzial co niektorych widac jakim jest czlowiekem.

a on jest człowiekiem? :shock:

Odpowiedz do tematu