Xfire Polish Support - Xfire.net.pl Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Wygnanie z raju - hihihihihistoria prawdziwa.
nicram44 
~zakorzeniony
facet z PMSem ;)

Wysłany: 2007-07-20, 05:55   Wygnanie z raju - hihihihihistoria prawdziwa.

Znalezione TUTAJ

Cytat:
19 lipca 2007
Jak dobry Bóg zniszczył życie mężczyzny !
Dobry Bóg stworzył Ziemie a później wszystko co na niej żyje. Ciągle miał jakiś niedosyt. Stworzył dinozaury i okazało się ze są jakieś wielkie i kanciaste a na dodatek niezgrabne i tratują mu jego ulubione ziółka. Pomyślał sobie „cholerne gady no ! Dowaliły się do moich ziółek i se robią jaja„ Walną więc pięścią i gady zniknęły. Próbował więc znowu i znowu i ciągle coś było nie tak a to garbaty wielbłąd a to spasiony hipopotam a to kudłaty i cuchnący niedźwiedź o leniwcu już nie wspomnę bo się słabo robi. Aż tu nagle przez przypadek jako jeden z modeli małpy przyszedł na świat stwór o krzywych nogach, kłaczastych plecach , śmierdzącym oddechu z upodobaniem , notorycznie grzebiący swymi grubymi paluchami w nosie. Na początku Stwórca nie zwracał na niego uwagi ale z czasem zaczęło go dziwić że goła małpa przegania patykiem słonie kradnie mód pszczołom a nawet wypina tyłek na lwa …siedząc na drzewie i …dłubiąc palcem w nosie. I tak mijały lata a Bóg coraz bardziej przywiązywał się do stwora z wiszącym pod brzuchem pędzlem. Wziął go więc na bok i powiedział …”będziesz się naaaazywaaaał …yyy… nooo jakby taam… burak …nie ! yyyyyy ziemniak … nie aaaa … o !! Adam i będziesz moją małpą …nie człowiekiem w Edenie. Możesz se tu łazić , rządzić …zresztą widzę że i tak ci to dobrze idzie i …w ogóleeee wszystkiego pilnować …tylko pamiętaj nie niszcz moich ziółek !!!” Adam ( bo tak go od teraz nazywano) popatrzył, podłubał w nosie po czym finezyjnie odpowiedział; „ yyyyhyy” co oznaczało zgodę. Zaczął więc z wrodzonym sobie wdziękiem ogólnie masakrować wszystko i wszystkich w Edenie a w między czasie dłubał sobie w nosie i się nudził. Dobry Bóg pomyślał „ szkoda mi tego Adaśka . Zmarnuje się tu chłopak zwłaszcza że ostatnimi czasy odkrył zjawisko fermentacji” Postanowił więc go czymś zająć co nie było proste. Adaś był bowiem tak żywotny że zmasakrowanie całego Edenu zajęło mu zaledwie parę lat a więc nowe zadanie musiało być znacznie bardziej zajmujące. Mądry Stwórca usiadł więc na kamieniu zapalił fajkę i zabrał się do roboty. Nie pytajcie mnie co on tam palił bo gdy skończył robotę efekt był zachwycający . Powstała niby to małpa „typu” Adam ale bez pędzla pod brzuchem bez włosów na plecach z prostymi zgrabnymi nogami kształtnym piersiami i o dziwo wcale nie dłubiąca palcem w nosie. Bóg spojrzał na nią, spojrzał na fajkę i powiedział „ Oooouuuu Maaaan …wypasiaste było to palenie” po czym uradowany postanowił pokazać czym prędzej swoja niespodziankę Adamowi. Ten luknął na nią i jako mistrz ciętej jak brzytwa wypowiedzi rzekł „eeeeeeee” na co Bóg „dobra głupku bo za nim coś wydukasz to ja zdążę stworzyć trzy galaktyki …to jest Ewa. Ewa to jest Adam… nie jest specjalnie kumaty ale dobry z niego chłopak . Bawcie się dobrze ja muszę lecieć bo mam zamówienie na dwie supernowe acha jeszcze jedno … Adam ty jak zwykle pamiętaj o ziółkach a ty Ewa żeby było sprawiedliwieeee… taaak …o ! widzisz tamte drzewo ? To są jabłka nie wolno ci ich zrywać. Wszystko jasne ? No .. to nara” i poszedł. Jakież było jego zdziwienie gdy wrócił a nasz pan Adam normalnie wygadany że głowa boli i skacze koło tej Ewki i kwiatki przynosi jednym słowem facet nie do poznania . A Ewuniaaaaa miiiodek piękna, powabna , czarująca i te kocie ruchy aż zazdrość Boga wzięła i to nie na żarty . Boska zazdrość to nie przelewki. Postanowił więc Pan trochę Adamowi uprzykrzyć życie … oczywiście mógł mu zabrać Ewę ale to było by takie …nieboskie i takie małe. Wpadł więc na pomysł aby Ewie do końca otworzyć usta ale efekt był odwrotny do zamierzonego. Ewka co prawda paplała już bez przerwy 24 godziny na dobę ale stała się jeszcze piękniejsza a Adam będąc w fazie zidiociałej miłości zdawał się nie zwracać na tę paplaninę uwagi tym bardziej że wpadał na coraz to nowsze i coraz to dziwniejsze sposoby wykorzystywania tych ust ;D co tylko spowodowało, że zaczął się jeszcze bardziej kleić do Ewy. „Dobra” rzekł Pan „ …stworze wilka porwie i pożre Ewę i problem z głowy” Jak tylko ten się pojawił Adam go udomowił myśląc „ będzie pilnował mojego obejścia a ja będę miał więcej czasu dla Ewki” na co Bóg „stworzę kozę będzie musiał ja doić i nie będzie miał dla niej czasu” Adam „ Koza to dar od Pana będę ją doił to Ewka nie będzie musiała karmić piersią przez co zawsze będą tak piękne jak teraz” Bóg „ stworzę pole będzie je musiał uprawiać jego łapy będą brzydkie i twarde” Adam „Będę prawował na tym polu moje ciało będzie jeszcze bardziej męskie a ona to tak kocha” I tak sobie wymyślali i wymyślali i pewnie wymyślali by do dziś gdyby któregoś dnia Bóg nie postawił na swoim. Usiadł jak wcześniej na kamieniu zapalił fajkę zaciągną się raz , drugi i wziął się do roboty. I tak właśnie powstała……. TEŚCIOWA. Adam nigdy wcześniej nie widział takiego stwora . Kobieta z wąsem i kłakami na plecach ? To się nie miesiło w jego głowie można śmiało powiedzieć , że to był nokaut . Adam pobiegł do lasu ukręcił z „ziółek” skręta, zapalił , zaciągną się raz i drugi i krzyknął „ eee mała spadamy stąd i nie zapomnij mi o jabłkach!!!!” I tak człowiek uciekł z raju
maurin (06:11)

Fortun 
~ten który wie...

Wysłany: 2007-07-20, 09:42   

Fajne :mrgreen: I jaki z tego morał ?? ... Ja nie wiem, może wy coś wymyślicie :P

PyToN 
Spam BOT

Wysłany: 2007-07-20, 10:45   

Fortun napisał/a:
I jaki z tego morał ?

Bóg nas kocha.
Nie bój sie kąsać po zmroku.
Dobry grzyb leśny nie jest zły!
Nie dalego spada grzyb leśny od śledzia dzikiego pokąsanego przez Łosia :mrgreen:

Najpierw KLIKNIJ <= , potem pytaj !!!

Odpowiedz do tematu