Xfire Polish Support - Xfire.net.pl Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Brak serwerów
Kamilson7
~rozbudzony

Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2006-12-04, 19:29   Brak serwerów

mam problem. Gdy włącze już Xfire'a i się zaloguje włącza się okno programu i nie mam żadnych serwerów do wyboru. Gry wyświetla lecz bez serwów. W czym może być problem?? Internet DSL 256 kb/s (radiówa). IP wewnętrzne.

Hate_Machine
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-04, 20:03   

Kamilson7 napisał/a:
Gry wyświetla lecz bez serwów.
niestety nie do wszystkich gier pokazuje servy...

Fuyoshi 
~rozbudzony

Wysłany: 2006-12-04, 20:11   

Xfire pokazuje liste serwerów tylko dla gier, które są wyłącznie online np.Enemy Terriotory przynajmniej tak mi sie zdaje ;)

nicram44 
~zakorzeniony
facet z PMSem ;)

Wysłany: 2006-12-04, 20:11   

no właśnie, a powinien, dużo łatwiej byłoby się wbijać na SRO poprzez xfire ;)

Fuyoshi, źle Ci się wydaje, SRO (slik road on line) jest czysto on-line grą a serwerów nie pokazuje :)

Fuyoshi 
~rozbudzony

Wysłany: 2006-12-04, 20:26   

To źle powiedziałem :D Xfire wyszukuje gry całkowicie online z serwerami które nie są serwerami oficjlanymi gier i niewyszukuje priv serwów do gier typu MU czy Silkroad :)

Kamilson7
~rozbudzony

Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2006-12-04, 22:37   

Mam gry online np. Pro evolution soccer 6, need for speed carbon, tony hawk's pro skater 4. Widziałem screeny w internecie że są serwery do tych gier w xfire'u.

chwalisz się czy żalisz ? ostrzeżenie za post nic nie wnoszący do tematu
Ostatnio zmieniony przez nicram44 2006-12-05, 00:13, w całości zmieniany 1 raz  

Hate_Machine
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-05, 00:49   

Kamilson7 napisał/a:
gry online np. Pro evolution soccer 6, need for speed carbon, tony hawk's pro skater 4
no nie powiedziałbym że to są onlineówki... oczywiście posiadają tryb multi ale praktycznie nie znajdziesz ich w kategorii online...
tu masz link do listy gier do których xfire znajduje servy... (aczkolwiek to THPS jeszcze mi nigdy nie szukał servów :| )

a tera [offtop]
nicram44 napisał/a:
chwalisz się czy żalisz ? ostrzeżenie za post nic nie wnoszący do tematu
ej no... przynajmniej teraz dowiedzieliśmy się o jakie gry mu chodzi w końcu nie każdy jest chodzącym i wydaję mi się że (gdyż, aby :lol: ) ten ost jest niesłusznie przyznany... ale to moje zdanie nie ja tu żądzę :P
[/offtop]

wolałem dać za nicniewnoszenie niż za spam, delikatnym czasem trzeba być, aby ludzi nie zrażać do pisania 8)
Ostatnio zmieniony przez nicram44 2006-12-05, 12:09, w całości zmieniany 1 raz  

Unidentified 
Jestem Wredny

Wysłany: 2006-12-05, 20:56   

A mi się wydaje że serva można dodać do każdej gry którą obsługuje Xfire ;)

Kombinowałem dzisiaj trochu z jednym plikiem i możliwościami jakie daje nam xfire ;D

Podajcie mi jakąś gre, IP i port serwera i jeżeli jest jakieś hasło do niego to tez można podac. Potrzebuje się upewnić czy to działa i czy można dodawac w taki sposób ;)

Odpowiedz do tematu