Xfire Polish Support - Xfire.net.pl Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
KLAN W BATTLEFIELD 2
siwy930
~czipsy przyszły

Wysłany: 2007-07-09, 16:36   KLAN W BATTLEFIELD 2

Mam dla was propozycję. Gadałem z Pytonem i gdyby zebrało się kilku ludzi aby stworzyć klan TEAM Xfire.pl. Kto ma bf2 i chciałby stworzyć tu klan niech się podpisze tutaj żeby bylo wiadomo czy bedzie wystarczająco dużo osób. Nieważne czy ktoś jest dobry wystarczy miła atmosfera i czas na treningi żebyśmy mogli się polepszać! To co ja mogę zaoferować to TeamSpeak prywatny klanu w którym jestem w Americas Army. Pozdrawiam.

ZeFFir 
Crazzyyy !?

Wysłany: 2007-07-09, 19:01   

Hm, Renger już Ci napisał że jeśli zdobędziesz ludzi to z chęcią utowrzy klan/dział

Pomogłem? Nie dziękuj, kliknij ;)

Zanim wyślesz propozycje o dodaniu mnie na liste przyjaciół uzasadnij swój problem/zagadnienie,
nie mam zamiaru trzymać ludzi którzy chcą mieć zapełnioną listę, żeby podnieść swojego ego "ouaaaaa ilu ja mam przyjaciół!!!".

siwy930
~czipsy przyszły

Wysłany: 2007-08-08, 20:58   

Noi problem w tym że nikt sie nie zgłasza xD A może ktoś ma klan w BF2 i zamienił by go na sekcje xfire.pl :D ? Jeżeli takk napsze niech ktos =/

popkas
~rozbudzony

Wysłany: 2007-10-21, 11:48   

ja bym może dołączył ale mam już swój klan :P www.x-squad.xt.pl ;] może ktoś do nas dołączy, bo mamy rekrutacje otwartą i grę na wysokim poziomie :D

Fortun 
~ten który wie...

Wysłany: 2007-10-21, 17:32   

Tia, za taką ładną reklamę, w prezencie otrzymasz warna :P Ale wracając do tematu. Jakoś nie widzę chętnych. A może klan w ET ?? :P

Matelan 
~mocno zakorzeniony
FeelTheKick!

Wysłany: 2007-10-21, 20:47   

Fortun w ET nie opłaca się klanu zakładać bez dobrego serwa;p bo takie latanie ze znaczkiem po serwerach jest bezsensowne i równie dobrze może być bez klanu.

Teamker 
~znawca forum
Inactive

Wysłany: 2007-10-21, 22:50   

Można grać jako klan równie dobrze i bez serwa. Nie każdy gra w klanie/zakłada klan po to żeby grać w ligach...

Matelan 
~mocno zakorzeniony
FeelTheKick!

Wysłany: 2007-10-22, 14:29   

Ja nie mówię o ligach bo to mnie mało interesuje lecz o serwerze na którym można chociaż jakoś potrenować, zgrać się jako klan. A gdy grasz na jakimś przypadkowym serwie to jedyne co można zrobić to skille poprawić bo jakieś ew taktyki z klanowiczami etc. to lipa.

Hate69 
The Moo

Wysłany: 2007-10-22, 14:46   

Matelan napisał/a:
bo takie latanie ze znaczkiem po serwerach jest bezsensowne
a czy czasem znaczek to nie reklama? :P
ja w trema o ile mnie pamięć nie myli miałem H.T i jakoś siem żyło :lol:

Teamker 
~znawca forum
Inactive

Wysłany: 2007-10-22, 16:53   

Czemu na przypadkowych serwerach ? Ja z Hate'm grałem w klanie na 2 serwerach regularnie i praktycznie tylko na nich. I tak często jest że gracze mają tzw. home server na którym grają regularnie

Hate69 
The Moo

Wysłany: 2007-10-22, 17:09   

Teamker napisał/a:
gracze mają tzw. home server na którym grają regularnie
nie hołm serwer tylko... FARMA! o! :lol:

popkas
~rozbudzony

Wysłany: 2007-11-04, 22:23   

napisze ktoś do mnie na x-fire : popkas to chętnie zagram, a jak coś można to około 18.00 w któryś dzień zagrać na nierankingowym serwerze meczyka :P

Odpowiedz do tematu